Northern Wisps - Projekt schronienia w Islandii. Autor: Bartosz Domiczek. I Nagroda w konkursie Ronena Bekermana.

Genialny projekt schronienia Bartosza Domiczka zwycięzcą w międzynarodowym konkursie!

Northern Wisps to projekt zrealizowany na konkurs wizualizacji architektonicznej organizowany przez Ronena Bekermana. Jego głównym celem było zaprezentowanie obiektu o charakterze wypoczynkowo-turystycznym. Praca Bartosza Domiczk, zdobyła I Nagrodę. Gratulujemy! 

Warsztaty Mood for Wood - pomysły studentów na przestrzeń miejską

Warsztaty Mood for Wood – pomysły studentów na przestrzeń miejską

Już po raz czwarty poznański SARP wraz z Kolektywem 1a, w ramach warsztatów Mood for Wood, gościli w Poznaniu studentów z Europy Środkowej. Warsztaty skierowane są do zainteresowanych nie tylko tworzeniem koncepcji, lecz również pracą z drewnem oraz realizacją projektów w przestrzeni miasta.

Styl eklektyczny – podpowiadamy, jak go stworzyć za pomocą efektownej tapety

Styl eklektyczny – podpowiadamy, jak go stworzyć za pomocą efektownej tapety

Styl eklektyczny to prawdziwa perełka w świecie aranżacji wnętrz. Dlaczego? Ponieważ wymyka się wszelkim ramom, normom i stereotypom. Obowiązujące tutaj reguły są bardzo luźne, a najwięcej do powiedzenia ma nasza pomysłowość i kreatywność.

Olga Kisiel Konopka

W świecie designu warto uczestniczyć osobiście – Wywiad z Olgą Kisiel-Konopką

Prezentujemy wywiad z Olgą Kisiel-Konopką – organizatorką inspirujących spotkań z dobrym wzornictwem – OKK! design. W rozmowie przeczytacie o początkach i pierwszych warsztatach, rozwoju marki OKK! design oraz najnowszej edycji organizowanej w marcu.

Projekt garderoby autorstwa Studio Forma 96

Garderoba uszyta na miarę, czyli szczególne miejsce na wyjątkowe rzeczy

Garderoba idealna jest możliwa, jeśli ten kto ją projektuje, uważnie wsłucha się w to, co osoba, która będzie z niej korzystać, powie. Eksperci ze Studio Forma 96 mają świadomość, że projektowanie tak prywatnych przestrzeni – oparte jest przede wszystkim na zaufaniu. 

Meble outdoorowe - firmowy salon pod niebem. Bogaty asortyment sklepu EVERSPACE.

Meble outdoorowe – firmowy salon pod niebem

Meble outdoroowe mogą być nie tylko eleganckim i wygodnym elementem wyposażenia letnich ogródków gastronomicznych, ale pomogą wykreować zewnętrzną przestrzeń firmy. Umiejętnie zaaranżowane stworzą dodatkową przestrzeń biura, w której podczas letnich dni można przyjmować partnerów biznesowych.

Lodziarnia LODOVNIA, Poznań, Stary Browar. Projekt: mode:lina™

Mobilny kontener z Lodziarnią Lodovnia projektu studia mode:lina™

W samym sercu poznańskiego Starego Browaru zagościła LODOVNIA – nowa lodziarnia w mobilnym kontenerze z wyjątkową elewacją! Obiekt zajął centralne miejsce na Dziedzińcu Sztuki, dlatego projektanci z pracowni mode:lina™ potraktowali jego fasadę jak dzieło sztuki.

Przyjemność gotowania z wyciągami Novy

Przyjemność gotowania z wyciągami Novy

Design, łatwość obsługi, jakość i przede wszystkim cisza – to priorytety, które stawia swoim produktom belgijska firma Novy. Dzięki nim kuchnia staje się nie tylko komfortowym miejscem do gotowania, ale też relaksu i miłego spędzania czasu.

Zobacz również:

Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.