Klasyczny taras na Wilanowie – Studio Organic

Projekt: Pracownia projektowa STUDIO.O. organic design
Lokalizacja:
Warszawa
Powierzchnia:
100m kw
Materiały: drewno egzotyczne bankirai

Projekt zabudowy tarasu. Autorzy: Studio Organic

Projekt zabudowy tarasu. Autorzy: Studio Organic

Klasyczny taras na Wilanowie

Klasyczny apartament w Warszawskim Wilanowie zyskał dodatkową przestrzeń wypoczynkową w postaci wielofunkcyjnego, stumetrowego tarasu, który podzieliliśmy na dwie strefy: loungową i jadalnianą. Część jadalniana widoczna z okien salonu usytuowana jest na wprost szerokich drzwi balkonowych. W upalne dni osłonięta prostą markizą naturalnie przedłuża salon dając namiastkę ogrodu w mieście. Cześć loungowa wyniesiona na podeście daje poczucie intymnej strefy relaksu wśród traw. Nawierzchnia tarasu pokryta jest drewnem egzotycznym w kolorze parkietu w apartamencie. Wszystkie donice na drzewa, krzewy i trawy wykonane zostały z tarcicy drewnianej. Rośliny rosną bez przeszkód dzięki właściwie dobranym gabarytom donic i systemowi automatycznego podlewania.

Klasyczny, klubowy charakter całości dopełniły dodatki w postaci mebli wykonanych z włókna hularo, stołu ze stali szlachetnej połączonej z pięknym, drewnianym, postarzanym blatem, zastawy, lampionów i poduch marki Riviera Maison.

Wieczorny klimat panujący na tarasie jest do pozazdroszczenia. Sto metrów zmienia się w teatralny spektakl światłocienia idealny do spędzania długich, letnich wieczorów z grupą znajomych.”

 

 

Projekt zabudowy tarasu. Autorzy: Studio Organic

Projekt zabudowy tarasu. Autorzy: Studio Organic

Projekt zabudowy tarasu. Autorzy: Studio Organic

Zobacz również:

Komentarze na temat “Klasyczny taras na Wilanowie – Studio Organic”

  1. Ewa napisał(a):

    Wspaniały na wiosenną kolację przy świecach…

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.