MUS Architects, Katowice

Prezentujemy projekty katowickiego biura MUS Architects. Zespół tworzy duet młodych śląskich architektów: Adam Zwierzyński oraz Anna Porębska. Pracownia zdążyła zdobyć rozgłos oraz zainteresowanie prasy branżowej dzięki oryginalnym i śmiałym koncepcjom konkursowym, które zdobywały wyróżnienia w międzynarodowych konkursach architektonicznych, m.in. projekt Międzynarodowego Muzeum i Szkoły Flamenco w Jerez, w Hiszpanii. Zapraszamy do obejrzenia wybranych projektów MUS!

„MUS zajmuje się wymyślaniem przestrzeni, kształtowaniem funkcji i formy, niezależnie od skali. Projektowanie jest dla Nas tworzeniem koncepcji odpowiadających na pytania, problemy, czy zapotrzebowania konkretnych ludzi i miejsc. Stymulujemy i podążamy za wyobraźnią, by odnaleźć najlepsze kreatywne i konstruktywne rozwiązania. Tworzymy pomysł, balansujemy pustkę i masę, określamy ich wzajemne relacje. Staramy się być innowacyjni i pragmatyczni jednocześnie. Staramy się tworzyć fascynujące miejsca.”

źródło: www.musarch.pl

International School Museum Of Flamenco, Jerez, Hiszpania
projekt konkursowy: 2011 (Finał konkursu, Wyróżnienie)

Fashion Museum in Omotesando Street, Tokio, Japonia
projekt konkursowy: 2010 (Wyróżnienie)
Dom jednorodzinny, Knurów
projekt koncepcyjny: 2010

Dom jednorodzinny, Żory
projekt koncepcyjny: 2010

Zobacz również:

Komentarze na temat “MUS Architects, Katowice”

 1. Paweł napisał(a):

  GIT

 2. AtenaCAM napisał(a):

  Dobrze wycelowane koncepcje.
  Ciekawa gra skali i struktury.
  Lubię To!

 3. MarceZOMO napisał(a):

  bardzo, bardzo dobre.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.