Dom w Milanówku. Projekt: GGP Architekci

Wybrane projekty: GGP Architekci, Warszawa

GGP Architekci to warszawska pracownia architektoniczna, którą prowadzą Andrzej Gomułka, Piotr Guzik i Hubert Polkowski. Biuro działa od 2007 roku, realizując inwestycje w zróżnicowanej skali, od projektów wnętrz, przez małą architekturę, domy i hotele.

Górski Chmielewska Architekci, Szczecin

Górski Chmielewska Architekci, Szczecin

Pracownia Górski Chmielewska Architekci to biuro projektowe ze Szczecina założone przez Dominika Górskiego oraz Katarzynę Chmielewską.

"RUDY DOM". Architektura: toprojekt. Zdjęcie: Juliusz Sokołowski

Toprojekt, Rybnik

Toprojekt to doświadczona pracownia architektoniczna z Rybnika. Biuro ma w swoim dorobku wiele projektów i realizacji dostrzeżonych w Polsce oraz zagranicą. W 2018 roku 2 realizacje pracowni – Rudy Dom oraz Przedszkole w Żorach – zostały nominowane do Nagrody im. Miesa van der Rohe, jednego z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie architektury.

Styl eklektyczny – podpowiadamy, jak go stworzyć za pomocą efektownej tapety

Styl eklektyczny – podpowiadamy, jak go stworzyć za pomocą efektownej tapety

Styl eklektyczny to prawdziwa perełka w świecie aranżacji wnętrz. Dlaczego? Ponieważ wymyka się wszelkim ramom, normom i stereotypom. Obowiązujące tutaj reguły są bardzo luźne, a najwięcej do powiedzenia ma nasza pomysłowość i kreatywność.

Wybrane projekty: Milwicz Architekci, Poznań

Wybrane projekty: Milwicz Architekci, Poznań

W katalogu „Polscy Architekci” portalu Archinea prezentujemy najciekawsze polskie biura architektoniczne. Dziś pokazujemy wybrane projekty pracowni Milwicz Architekci z Poznania. Założycielami biura są Natalia Milwicz – Architekt oraz Roman Milwicz – Konstruktor.

Horizone Studio, Kraków

Horizone Studio / Wybrane projekty

Horizone Studio to kreatywne i dynamiczne biuro architektoniczne mające swoją główną siedzibę w Krakowie, specjalizujące się w projektowaniu budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Pasją architektów jest również tworzenie przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni miejskiej.

Polskie pracownie MUS Architects oraz Beza Projekt w prestiżowym zestawieniu 40@Forty

Polskie pracownie MUS Architects oraz Beza Projekt w prestiżowym zestawieniu 40@Forty

Polskie pracownie – MUS Architects oraz Beza Projekt – zostały wyróżnione przez amerykański magazyn Interior Design, poświęcony architekturze wnętrz i znalazły się w prestiżowym zestawieniu zawierającym 40 najciekawszych na świecie wschodzących pracowni.

15-lecie pracowni Mirosława Nizio. Wybrane projekty studia Nizio Design International

15-lecie pracowni Mirosława Nizio. Wybrane projekty studia Nizio Design International

Nizio Design International, jedna z najbardziej utytułowanych autorskich pracowni architektonicznych w kraju, obchodzi w tym roku 15-lecie działalności na polskim rynku. Założona w 2002 roku pracownia Mirosława Nizio ma na koncie dziesiątki docenianych na świecie projektów.

Centrum Dialogu Przełomy w Szczecinie. Projekt: Robert Konieczny - KWK Promes

Nagroda Architektoniczna POLITYKI: Centrum Dialogu Przełomy najlepszym budynkiem 2016 roku w Polsce!

To był niezwykle udany rok dla Roberta Koniecznego i zespołu KWK Promes. Centrum Dialogu PRZEŁOMY zdobyło Nagrodę Architektoniczną POLITYKI 2016 za najlepszy obiekt w Polsce. Warto przypomnieć, iż jest to już kolejne prestiżowe wyróżnienie dla szczecińskiego Muzeum. Gratulujemy!

Zobacz również:

Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.