Polscy Architekci: Wybrane projekty pracowni Beton House

Polscy Architekci: Wybrane projekty katowickiej pracowni Beton House

W ramach katalogu „Polscy Architekci” portalu Archinea prezentujemy wybrane projekty katowickiej pracowni Beton House założonej i prowadzonej przez Seweryna Nogalskiego.

Projekty wnętrz: Oporski Architektura

Oporski Architektura, Szczecin

Kontynuując cykl „Polscy Architekci”, prezentujący najciekawsze polskie pracownie architektoniczne, przedstawiamy wybrane projekty studia Oporski Architektura założonego przez Zbigniewa Oporskiego.

DISM Architekci – Projekty nowoczesnych domów

DISM Architekci to zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. Zespół wykonuje opracowania projektowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i przedsiębiorstw. Głównym celem architektów jest tworzenie nowoczesnych i oryginalnych projektów.

Projekt: Anita Gradomska & Architekci

Anita Gradomska & Architekci, Łodź

Kontynuując cykl „Polscy Architekci” portalu Archinea, prezentujący polskie pracownie architektoniczne, przedstawiamy wybrane projekty łódzkiej pracowni Anita Gradomska & Architekci.

Z3Z Architekci

Z3Z Architekci, Warszawa

Pracownię Z3Z ARCHITEKCI tworzy grupa projektantów wywodzących się z różnych części Polski, korzystających z doświadczeń różnych szkół architektury. Kierują się założeniem, że każdy nowy projekt to nowe wyzwanie i szansa na stworzenie czegoś nowego, niepowtarzalnego.

Autorzy: Inicjatywa Projektowa | Piotr Straszak, Mikołaj Zdanowski

inicjatywa projektowa, Warszawa

Inicjatywa projektowa to pracownia, która ustanowiona została przez architektów, dążących w swojej pracy do uporządkowania zastanej przestrzeni oraz wykreowania nowego, przyjaznego miejsca.

Projekt: STOPROCENT Architekci

STOPROCENT Architekci, Warszawa

STOPROCENT Architekci to młoda warszawską pracownia. Przemek Kaczkowski oraz Magda Morelewska doświadczenie zdobywali w renomowanych zagranicznych i polskich biurach architektonicznych pracując przy dużych i wymagających obiektach.

Projekt: mode:lina architekci

mode:lina architekci, Poznań

mode:lina architekci to pracownia projektowa stworzona przez Pawła Garusa i Jerzego Woźniaka w 2009 roku, kiedy to obaj założyciele byli na IV roku studiów architektonicznych. Mimo młodego wieku założycieli, mode:lina architekci to pracownia z dużym dorobkiem.

Projekt wnętrz: SARNA Architekci

SARNA Architekci, Rzeszów

SARNA ARCHITEKCI to biuro projektowe z dużym doświadczeniem, specjalizujące się w Architekturze Wnętrz. Założycielem i Architektem prowadzącym projekty jest architekt wnętrz DIANA SARNA, która absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie.

Autorzy: Q2studio | Marcin Kucharski

Q2studio, Wrocław

Kontynuując cykl „Polscy Architekci” prezentujemy wybrane projekty pracowni Q2studio z Wrocławia, założonej przez Marcina Kucharskiego. Biuro wykonuje projekty zarówno obiektów usługowych oraz użyteczności publicznej, jak również budynków mieszkalnych.

Nowoczesna willa. Projekt: SNCE Studio

SNCE Studio, Warszawa

Pracownia SNCE Studio jest niewielkim biurem projektowym, które chce zmienić sposób kreowania przestrzeni – od pełnych po puste, od bezużytecznych po niezbędne.

Nowoczesne domy pracowni Doomoo

Doomo, Katowice

Doomo to niepowtarzalne projekty domów nowoczesnych, tworzone dla osób chcących wyróżnić się z tłumu, poszukujących ciekawych, niebanalnych pomysłów.

Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrz oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.