Wybrane projekty: Milwicz Architekci, Poznań

Wybrane projekty: Milwicz Architekci, Poznań

W katalogu „Polscy Architekci” portalu Archinea prezentujemy najciekawsze polskie biura architektoniczne. Dziś pokazujemy wybrane projekty pracowni Milwicz Architekci z Poznania. Założycielami biura są Natalia Milwicz – Architekt oraz Roman Milwicz – Konstruktor.

Horizone Studio, Kraków

Horizone Studio / Wybrane projekty

Horizone Studio to kreatywne i dynamiczne biuro architektoniczne mające swoją główną siedzibę w Krakowie, specjalizujące się w projektowaniu budynków biurowych, użyteczności publicznej oraz mieszkaniowych. Pasją architektów jest również tworzenie przyjaznej i nowoczesnej przestrzeni miejskiej.

Polscy Architekci: Wybrane projekty pracowni Beton House

Polscy Architekci: Wybrane projekty katowickiej pracowni Beton House

W ramach katalogu „Polscy Architekci” portalu Archinea prezentujemy wybrane projekty katowickiej pracowni Beton House założonej i prowadzonej przez Seweryna Nogalskiego.

Projekty wnętrz: Oporski Architektura

Oporski Architektura, Szczecin

Kontynuując cykl „Polscy Architekci”, prezentujący najciekawsze polskie pracownie architektoniczne, przedstawiamy wybrane projekty studia Oporski Architektura założonego przez Zbigniewa Oporskiego.

DISM Architekci – Projekty nowoczesnych domów

DISM Architekci to zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. Zespół wykonuje opracowania projektowe zarówno dla klientów indywidualnych, jak również firm i przedsiębiorstw. Głównym celem architektów jest tworzenie nowoczesnych i oryginalnych projektów.

Projekt: Anita Gradomska & Architekci

Anita Gradomska & Architekci, Łodź

Kontynuując cykl „Polscy Architekci” portalu Archinea, prezentujący polskie pracownie architektoniczne, przedstawiamy wybrane projekty łódzkiej pracowni Anita Gradomska & Architekci.

Z3Z Architekci

Z3Z Architekci, Warszawa

Pracownię Z3Z ARCHITEKCI tworzy grupa projektantów wywodzących się z różnych części Polski, korzystających z doświadczeń różnych szkół architektury. Kierują się założeniem, że każdy nowy projekt to nowe wyzwanie i szansa na stworzenie czegoś nowego, niepowtarzalnego.

Autorzy: Inicjatywa Projektowa | Piotr Straszak, Mikołaj Zdanowski

inicjatywa projektowa, Warszawa

Inicjatywa projektowa to pracownia, która ustanowiona została przez architektów, dążących w swojej pracy do uporządkowania zastanej przestrzeni oraz wykreowania nowego, przyjaznego miejsca.

Zobacz również:

Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.