Prawdziwa klasa i elegancja są ponadczasowe. Inwestycje, które od 25 lat zmieniają przestrzeń Trójmiasta

Prawdziwa klasa i elegancja są ponadczasowe. Inwestycje, które od 25 lat zmieniają przestrzeń Trójmiasta

Co mają w sobie zegarki Patek Philippe czy suknie Valentino, że zachwycają przez dekady? Moda się zmienia, ale prawdziwa klasa jest na zawsze. Klasyka wybiegająca w przyszłość, elegancja, wysoka jakość wykonania, harmonia z otoczeniem, to kwintesencja inwestycji firmy Invest Komfort, które od 25 lat zmieniają przestrzeń Trójmiasta.

Elektrownia Powiśle z globalnym wyróżnieniem MIPIM Award 2021!

Elektrownia Powiśle z globalnym wyróżnieniem MIPIM Award 2021!

8 września, we francuskim Cannes, Elektrownia Powiśle otrzymała główną nagrodę w MIPIM Awards 2021! To najbardziej prestiżowy, ogólnoświatowy konkurs skupiający wszystkich uczestników rynku nieruchomości – od inwestorów, deweloperów, przez architektów, firmy budowlane, agencje doradcze, po banki i kancelarie prawnicze.

Osiedle Nova Królikarnia w Warszawie - IV Etap inwestycji. Projekt: MFRMGR Architekci

Osiedle Nova Królikarnia projektu MFRMGR Architekci

IV etap inwestycji Nova Królikarnia to realizowany przez pracownię MFRMGR Architekci projekt zespołu 20 kameralnych budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zróżnicowanej zabudowie. Projektowane osiedle znajduje się w Warszawie w prestiżowej lokalizacji, gdzie króluje mniejsza zabudowa, zieleń oraz tereny rekreacyjne.

Apartamenty w Sopocie. Projekt: INTERURBAN. Wizualizacje: SZUMgrupa

Nowoczesne apartamenty blisko przyrody

Budynek mieszkalny pracowni INTERURBAN zlokalizowany będzie w południowo-zachodniej dzielnicy Sopotu, w niedalekim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Zajęcze Wzgórze. Z jednej strony bliskość centrum umożliwia korzystanie z atrakcji życia miejskiego, z drugiej zaś tereny leśne zapewniają doświadczania naturalnego piękna przyrody oraz aktywnego trybu życia.

Kompleks mieszkaniowy Resovia Residence w Rzeszowie. Projekt: MWM Architekci. Wizualizacje: Vivid-Vision

Resovia Residence – 100 metrowa wieża mieszkalna w Rzeszowie

100-metrowa wieża mieszkalna obok istniejącego stadionu Klubu Resovia. Okolica istniejącego Stadionu Resovii przejdzie metamorfozę. W miejscu obecnego boiska planowana jest budowa nowoczesnego Podkarpackiego Centrum Lekkoatletycznego, a tuż obok ma powstać kompleks mieszkaniowy Resovia Residence.

Apartamentowiec Villa Reden w Chorzowie. Projekt: Maciej Franta | Franta Group

Apartamentowiec w Chorzowie z prestiżową nagrodą!

Forma budynku zaprojektowanego przez Macieja Frantę z pracowni Franta Group wynika bezpośrednio z wielobocznego nieregularnego ukształtowania terenu oraz idei pozostawienia możliwie największego drzewostanu na działce. Ta prosta inspiracja stała się podstawową wytyczną kształtowania budynku.

Osiedle Morelowa w Warszawie. Projekt: Kulczyński Architekt. Zdjęcia: Piotr Krajewski

Atrakcyjna architektura mieszkaniowa w dobrej cenie

Czasy, kiedy budownictwo wielorodzinne określaliśmy wspólnym mianem „blokowisko” bezpowrotnie mijają. Powstające obecnie osiedla pokazują, że nawet tak duże założenia, realizowane w podstawowym budżecie, mogą nieść ze sobą jakość estetyczną i oferować mieszkańcom coś więcej niż tylko zwykłe cztery ściany.

Które piętro wybrać, decydując się na zakup mieszkania?

Które piętro wybrać, decydując się na zakup mieszkania?

Mieszkanie w bloku ma wiele zalet, posiada jednak również kilka wad. Przed kupnem wymarzonej nieruchomości, trzeba podjąć wiele trudnych decyzji, które będą miały wpływ na codzienne funkcjonowanie. Jednym z takich wyborów jest to, które piętro jest najlepsze. Trzeba wziąć pod uwagę kilka czynników, takich jak liczba wszystkich pięter, co mieści…

Nowe centrum Wawra, Warszawa. Projekt: Medusa Group

Światowe trendy i oaza zieleni pełna energii: Medusa Group szuka recepty na nowe centrum Wawra

Lekiem dla zniszczonej tkanki ma być nowe centrum dzielnicy na terenie osiedla Międzylesie. Pomysły na to, jak powinno ono wyglądać szuka Medusa Group, zespół doświadczonych architektów ze Śląska.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.