Dwa katowickie projekty od Medusa Group nagrodzone w konkursie European Property Awards!

Dwa katowickie projekty od Medusa Group nagrodzone w konkursie European Property Awards!

Katowickie wieże .KTW oraz Pierwsza Dzielnica zostały polskimi laureatami nagrody prestiżowego, międzynarodowego konkursu European Property Awards 2022. Tym samym obie realizacje projektu pracowni Medusa Group mają szansę na nominacje do nagrody ogólnoeuropejskiej. Property Awards określane są mianem Oskarów branży nieruchomości.

Wieżowce Towarowa Towers z prestiżową nagrodą European Property Award

Towarowa Towers z prestiżową nagrodą European Property Award

Budowane przez Asbud Group w Warszawie wieże Towarowa Towers otrzymały tytuł Award Winner w międzynarodowym konkursie European Property Awards 2022-2023. Jury złożone z 80 niezależnych ekspertów z branży doceniło inwestycję w dwóch kategoriach.

Akademik MILESTONE Wrocław Fabryczna. Projekt: Kuryłowicz & Associates

Nadchodzi MILESTONE Wrocław Fabryczna. Akademik nowej generacji od Kuryłowicz & Associates.

Dynamicznie zmieniający się świat ostatniej dekady miał ogromny wpływ na sposób myślenia o funkcjonalności akademików uniwersyteckich na całym świecie. Projekt akademika MILESTONE Wrocław Fabryczna, którego budowa ruszy już niebawem, jest innowacyjną odpowiedzią na potrzeby studentów nowej generacji.

Budynek mieszkalny Żorro w Żorach. Projekt: Maciej Franta | Franta Group

Budynek mieszkalny Żorro na krótkiej liście The Plan Awards 2022!

Projekt budynku mieszkalnego Żorro znalazł się na krótkiej liście The Plan Awards 2022 w kategorii housing/future! – Bardzo cieszy nas informacja, że drugi rok z rzędu nasz projekt został doceniony w tym bardzo prestiżowym konkursie i to na etapie budowy! – mówi Maciej Franta, autor projektu oraz właściciel Franta Group Architects.

Eko Waterfall Residence - Luksusowe osiedle mieszkaniowe. Projekt: STUDIO BB architekci

Eko Waterfall Residence – Luksusowe osiedle blisko natury

Koncepcja Eko Waterfall Residence to unikalne osiedle, które ma zagwarantować prywatność i bezpośrednią bliskość z naturą. Zespół budynków jednorodzinnych wkomponowano w tropikalne zbocze w taki sposób, by zapewnić każdemu komfort i widok na ocean. Za projekt odpowiada zespół STUDIO BB architekci.

Polski Hak - nowoczesne mieszkania nad Motławą projektu Medusa Group

Polski Hak – nowoczesne mieszkania nad Motławą projektu Medusa Group

Projekt zagospodarował wybitną działkę na półwyspie otoczonym wodami Motławy i Martwej Wisły, w ważnym historycznie regionie Gdańska. Architekci Medusa Group skonfrontowali nowe potrzeby mieszkańców miasta z genem przemysłowym okolicy i zaproponowali współczesną architekturę mieszkaniową.

Maciej Franta w prestiżowym zestawieniu najbardziej obiecujących architektów przed 40.

Maciej Franta w prestiżowym zestawieniu najbardziej obiecujących architektów przed 40.

Maciej Franta jako jedyny z Polski został uznany za jednego z 40 najbardziej obiecujących architektów w Europie przed 40 rokiem życia w 2021 roku. Europe 40 Under 40® to coroczny konkurs, który wyróżnia nowe, utalentowane pokolenie europejskich architektów i projektantów. Gratulujemy!

Apartamenty VIDOK w Katowicach. Projekt: Maciej Franta | Franta Group

Tutaj widok jest najważniejszy. Efektowne apartamentowce w panoramie Katowic

Śląsk jako odważnie zmieniający się Europejski region zyskuje w ostatnich latach zupełnie nowy skyline. Apartamenty VIDOK projektu pracowni Franta Group otwierają się na nowe oblicze Katowickiego City, przenosząc jego energię na peryferia i stanowią punkt wyjścia dla dalszego rozwoju miasta na tym obszarze.

Kameralne osiedle domów „Murawa 2” w Poznaniu. Projekt: Biuro architektoniczne Insomia

Kameralne osiedle domów wypełnione zielenią tuż przy Cytadeli

Pomiędzy ulicami Murawa, Winogrady i Gromadzką poznański deweloper Area Development realizuje nową inwestycję mieszkaniową. Atrakcyjna lokalizacja doczekała się wyjątkowego projektu autorstwa pracowni Insomia. W otoczeniu zieleni powstanie 16 dwulokalowych domów o nietuzinkowej architekturze.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.