Biura firmy A.T. Kearney znajdują się w odrestaurowanym Pałacu Młodziejowskich, przy ulicy Miodowej, tuż obok warszawskiej starówki, Zamku Królewskiego i kolumny Zygmunta. Przestrzeń biurową podzielono na dwie różne stylem i designem części / kondygnacje. Łączna powierzchni zajmowana przez firmę wynosi 440 m2.
Projekt: Wnętrza biurowe firmy A.T. Kearney
Autorzy: TiM Grey Interior Design
Powierzchnia: 440 m2
Lokalizacja: ul. Miodowa, Warszawa
Wnętrza biurowe firmy A.T. Kearney
Pierwsza kondygnacja nawiązuje do charakteru dawnych wnętrz pałacowych. Efekt ten uzyskano poprzez zastosowanie wydruków o wysokiej rozdzielczości z zdjęciami wnętrz pałacu, dzięki czemu wnętrza otrzymały jeszcze większą głębie przestrzeni, jak również nawiązały do stylu, w którym pałac przy Miodowej kiedyś funkcjonował. Umiejętnie polączono nowoczesność z tym, co charakterystyczne dla zabytkowych budynków.
Na wejściu w przestrzeni recepcyjnej wiszą lampy Toma Dixona. Sam kształt lady recepcyjnej to już nowoczesny element mający na celu uświadomić gościom charakter firma, która łączy tradycję z nowoczesnym i innowatorskim podejściem do biznesu. Długi korytarz pierwszej kondygnacji prowadzi do pomieszczeń kadry menadżerskiej i Partnerów firmy. Bezpośrednio z niego można wejść do dwóch największych sal konferencyjnych, które zostały przyozdobione lampami marki VIBIA.
Druga kondygnacja to nowoczesne podejście do projektowania wnętrz biurowych, gdzie standardowy open space stał się przestrzenią, w której biurka pracownicze wyrastają bezpośrednio z parkietu. Projektując tą przestrzeń, projektanci tworzyli funkcjonalne i przyjazne kreatywnemu myśleniu, miejsce do pracy, gdzie pracownicy mogą wymieniać swoje poglądy i spostrzeżenia. Do intensywnych i długich spotkań służą specjalnie do tego przygotowane Team Roomy, gdzie jeszcze bardziej podkreślona została idea wyrastania miejsc pracy bezpośrednio z drewnianej podłogi.
Tak zaprojektowana przestrzeń, która sama w sobie jest kreatywna i dynamiczna – ma pełnić role idealnego tła dla efektywnego i twórczego myślenia kadry menadżerskiej firmy. Nie ukrywając elementów konstrukcyjnych poddasza, architekci ze studia TiM Grey Interior Design stworzyli wnętrze jasne, otwarte i przyjazne pracownikom. Każdy z nich może na chwile oderwać się od pracy i odpocząć w chillout roomie, który został dodatkowo zaakcentowany industrialnymi lampami marki DIESEL for Foscarini.
Wszystkie meble zostały wykonane na zamówienie autorskich projektów biura TiM Grey Interior Design.