Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach

Wnętrza Genius Cosy Cave to nowoczesna aranżacja apartamentu we Wrocławiu. Przestrzeń zaprojektowana przez architektów z Dream Home Studio łączy zimne i ciepłe materiały, zróżnicowane faktury i kontrastujące barwy w pełną smaku kompozycję. Projekt realizowany był w oparciu o budżet klient. Łączny koszt to 320 000 zł. 


Apartament „Genius Cosy Cave”
Projekt wnętrz: Dream Home Studio – Aleksandra Kiluk

 

Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach

Stylowy apartament w ciepłych barwach


Wnętrza zaprojektowane zostały w ciepłych barwach oraz wykończone szlachetnymi materiałami, jak drewno i fornir kamienny. Biele i szarości łączą się z ciepłymi brązami i beżami, a intensywny pomarańczowy wypoczynek tworzy we wnętrzu ożywiający akcent. Faktura drewna świetnie koresponduje z rysunkiem kamiennych płyt. Czarne, kontrastujące detale elementów wykończenia, ram okiennych oraz meblarskich zabudów podkręcają wyrazisty charakter aranżacji.

W przestrzeni apartamentu znajduje się otwarta cześć dzienna, która była przedmiotem opracowania projektu biura Dream Home Studio – strefa jadalniana i relaksu oraz małe, domowe biuro. Wnętrza zaaranżowano elementami wyposażenia o współczesnych formach i stylowymi dodatkami. W otwartej części wzrok przyciągają między innymi miękkie, obłe oprawy świetlne nad eleganckim stołem – ciekawe lampy przykuwają uwagę i niczym rzeźby dodają smaku całej przestrzeni. W luksusowy charakter wnętrz wpisują się także indywidualnie zaprojektowane zabudowy meblarskie – wkomponowane w ścianę, efektownie podświetlone regały czy półki na drewno do kominka, które nadaje aranżacji luźniejszego charakteru. Koncept dopełniają minimalistyczne drzwi z ukrytą ościeżnicą.

Ambientowe oświetlenie idealnie podkreśla miękki i ciepły charakter wnętrza. Oprócz designerskich, rzeźbiarskich lamp nad stołem czy smukłych punktów nad blatem kuchni, wnętrza lokalu oświetlają minimalistyczne oprawy na szynach oraz ukryte w zabudowie ścian, sufitów i regałów LEDy.

 

Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach Wnętrza ze smakiem. Stylowy apartament w ciepłych barwach

 


Zobacz również:Na portalu Archinea pokazujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projekty polskich architektów.