Wnętrzarskie yin i yang w aranżacji domu. Projekt: Magdalena Kostrzewa-Świątek | TISSU Architecture. Zdjęcia: Yassen Hristov

Wnętrzarskie yin i yang od Tissu Architecture

Kiedy pochodzący z Wietnamu inwestorzy postanowili osiąść w Polsce na stałe, wiedzieli, że potrzebują miejsca, które pozwoli im znaleźć równowagę pomiędzy pracą, a czasem spędzonym z bliskimi. Aranżacją ich domu zajęła się architektka Magdalena Kostrzewa-Świątek z biura projektowego Tissu Architecture.

Eleganckie mieszkanie w Rzymie. Projekt wnętrz: ZUP-A | Zakład Usług Projektowo-Architektonicznych

Eleganckie mieszkanie w stolicy Włoch projektu biura ZUP-A

Wnętrza projektu pracowni ZUP-A znajdują się w zabytkowym budynku w samym sercu dzielnicy Trastevere w Rzymie. Jest to apartament przygotowany na sezonowe pobyty. Proste i eleganckie materiały – ciemny fornir oraz kontrastujące z nim jasne ściany i wyposażenie – nadają wnętrzom ponadczasowego charakteru.

Aranżacja wnętrz mieszkania w Warszawie. Autorka projektu: Agata Krzemińska | Pracownia A+A. Zdjęcia: PION Studio

Dwa światy w warszawskim mieszkaniu projektu Pracowni A+A

Żywe kolory, odważne rozwiązania i charakterystyczne detale to znaki rozpoznawcze projektów realizowanych przez warszawską Pracownię A+A. To właśnie ich pracownię postanowiła wybrać inwestorka, która była bardzo otwarta na pomysły architektek i nie bała się wprowadzić do wnętrz odrobiny szaleństwa.

Apartament w starej kamienicy. Projekt wnętrz: Joanna Kulczyńska-Dołowy | Kulczyński Architekt. Zdjęcia: Hanna Długosz

Biel i faktury – przestronny apartament w starej kamienicy

Mieszkanie już od progu wita gości wszechobecną bielą, otwartą przestrzenią i niesamowitą ilością naturalnego światła. Takie było założenie – ma być jasno i przestronnie. Joanna Kulczyńska-Dołowy zrealizowała plan inwestorów z dbałością o najmniejsze detale i „smaczki”.

Dom na pile. Projekt wnętrz: TIKA DESIGN | Ewelina Jaszczurowska i Michał Palka. Zdjęcia: Piotr Głodzik

Kontrastowe połączenia bieli i czerni z kolorowymi akcentami. Wnętrza domu projektu TIKA DESIGN

Wnętrza prezentowanego domu to ponadczasowe, kontrastowe połączenie bieli i czerni. Koncepcję aranżowanych pomieszczeń wzbogacają żywe, kolorystyczne akcenty, a ocieplającego klimatu wnętrzom dodaje naturalne drewno. Styl wnętrz, zaprojektowanych w pracowni TIKA DESIGN, podkreślają nowoczesne elementy wyposażenia.

Nowoczesne i eleganckie wnętrza domu w Warszawie. Projekt wnętrz: hilight.design

Ponadczasowa klasyka, czyli eleganckie połączenie bieli, beżów i brązów

Wnętrza przestronnego domu w Warszawie zaprojektowane przez studio hilight.design to ponadczasowa klasyka. Jasna i pogodna przestrzeń łączy czyste, białe powierzchnie oraz delikatne beże i brązy. Elegancką kompozycję uzupełnia nowoczesne wzornictwo – elementy wyposażenia topowych marek oraz wyraziste dodatki.

Wnętrza mieszkania w loftowym klimacie. Projekt: HATCH Studio

Wnętrza mieszkania dla młodej kobiety – miłośniczki ciemnych kolorów i loftowego stylu

Koncepcja HATCH Studio to projekt wnętrz mieszkania dla młodej kobiety, miłośniczki ciemnych kolorów i loftowego stylu. Ściany pokrywają gładkie i dekoracyjne tynki w różnych odcieniach szarości, a drewno, które pojawia się we wnętrzu w kilku odsłonach naturalnie uzupełnia koncept.

Ciemne wnętrza przełamane kolorowymi dodatkami w mieszkaniu projektu Spacja Studio

Ciemne wnętrza przełamane kolorowymi dodatkami w mieszkaniu projektu Spacja Studio

Mieszkanie w Warszawie zostało zaprojektowane dla dwojga młodych ludzi, którym towarzyszy czworonożny przyjaciel labrador. Wnętrza zostały utrzymane w ciemnej tonacji, głównym połączeniem materiałowym w aranżacji projektu Spacja Studio jest grafit oraz drewno.

Apartament Supreme. Projekt wnęrz: Hedo Architects

Wyraziste, eleganckie i pełne nowoczesnych form wnętrza mieszkania projektu Hedo Architects

Apartament Supreme to projekt skrojony na miarę potrzeb młodej pary. Głównym założeniem koncepcji wnętrz zlokalizowanego w centrum Warszawy mieszkania było połączenie salonu z aneksem kuchennym, nie tracąc przy tym na przestronności. Styl – nowoczesny i elegancki!


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.