Wnętrza domu w stylu boho. Projekt: TK Architekci

W stylu boho: Wnętrza domu projektu TK Architekci

Wnętrze domu jednorodzinnego położonego w urokliwej dzielnicy Warszawy – na Saskiej Kępie projektanci z pracowni TK Architekci stworzyli dla młodego małżeństwa z kilkuletnim synem. Styl wnętrza utrzymano w lekkiej stylistyce boho. 

Kuchnia i łazienka według Cosentino

Kuchnia i łazienka według Cosentino

Coraz więcej osób decyduje się teraz na remont. Kuchnie i łazienki to nie tylko dwa z najczęściej remontowanych pomieszczeń – ale także dwa z droższych wydatków, dlatego warto poznać materiały, które jakością i wytrzymałością będą zachwycać przez lata. Mowa tu o spiekach i konglomeratach kwarcowych hiszpańskiej firmy Cosentino.

Nowoczesne mieszkanie dla singla, Warszawa. Projekt wnętrz: _slab_ Studio architektoniczne

Nowoczesne mieszkanie dla singla. Ciemne barwy i naturalne materiały

Projekt mieszkania na warszawskim Artystycznym Żoliborzu jest ciekawym przykładem realizacji mieszkania dla nowoczesnego, wielkomiejskiego singla. Koncepcja projektantów ze Studia architektonicznego _slab_, zgodnie z wytycznymi Klienta, podporządkowana została ciemnym kolorom oraz naturalnym i szlachetnym materiałom.

Aranżacja poddasza w domu jednorodzinnym. Projekt wnętrz: Merapi Architects, Havn Architects

Szukacie pomysłu na poddasze? Zobaczcie wnętrza łódzkiego domu

Przestrzeń poddasza również może być zaaranżowana ze smakiem. Zakres projektu łódzkich pracowni Merapi Architects oraz Havn Architects obejmował koncepcję aranżacji gabinetu właściciela, który jest także miłośnikiem dobrego whisky, sypialni rodziców oraz 2 pokojów dla najmłodszych mieszkańców – dziewczynki i chłopca.

Wnętrza domu „MILKY”. Projekt: OSS – Otwarte Studio Sztuka | Dominik Respondek

Ekskluzywne wnętrza ze współczesnym sznytem

MILKY to kolejny koncept ekskluzywnych wnętrz opracowany przez Dominika Respondka oraz zespół pracowni Otwarte Studio Sztuka z Częstochowy. Wnętrza domu zlokalizowanego na terenach niewielkiej wsi w województwie wielkopolskim to elegancka przestrzeń ze współczesnym sznytem.

Mieszkanie inspirowane designem lat 50-tych i stylem mid-century. Projekt: Raca Architekci. Zdjęcia: Tom Kurek

Mid-century modern w Gdańsku. Mieszkanie przy Parku Oliwskim projektu Raca Architekci

Mieszkanie przy Parku Oliwskim w Gdańsku zaprojektowane przez pracownię Raca Architekci ma 66 m2, ale wyważone proporcje i ciekawe rozwiązania aranżacyjne sprawiają, że wydaje się być dużo większe. Na pierwszy rzut oka widać tu inspirację designem lat 50-tych i stylem mid-century, który zadomowił się w kuchni i w jadalni.

Mieszkanie w ciepłych tonacjach, Warszawa. Projekt: KAEL Architekci

Ciepłe tonacje i niebanalne formy we wnętrzach mieszkania projektu KAEL Architekci

Nowoczesne wnętrze nie zawsze musi kojarzyć się z surowością i nieskazitelną bielą. Dobrym przykładem jest mieszkanie, które projektanci z biura KAEL Architekci zaprojektowali dla młodego małżeństwa. Tu nowoczesność stanowią ciepłe, jasne barwy w połączeniu z prostymi, ale niebanalnymi formami oraz odpowiednio dobranymi materiałami.

Wnętrza domu z patio w Warszawie. Projekt wnętrz: hilight.design

Klimatyczne, pełne smaku wnętrza domu z wyjątkowym patio

Projektanci ze studia hilight.design przyzwyczaili nas do eleganckich, pełnych smaku i charakteru wnętrz. Tym razem stanęli przed zadaniem stworzenia aranżacji parterowej willi pod Warszawą. Dom zaprojektowany został na powierzchni 190 metrów kwadratowych, a jego sercem jest niezwykłe patio.

Wnętrza domu w Krakowie. Projekt: Aleksandra Michalak Architektura Wnętrz. Zdjęcia i stylizacja: Łukasz Michalak

Otwarty, kameralny. Nowocześnie stylowy dom dla rodziny

Choć każdy z członków rodziny ma w tym domu zaciszne miejsce tylko dla siebie, szlaki domowników przecinają się w komfortowej przestrzeni dziennej. Punkt styczny znajduje się oczywiście w pobliżu wyspy kuchennej, przy której rozkwitają talenty kulinarne gospodyni.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.