Projekty wnętrz - Archinea | Nowoczesna architektura, projekty domów, architektura wnętrz, dyplomy architektury
Wnętrza 'Kobiec elegancja'. Pracownia Architektoniczna MGN. Foto: Marcin Grabowiecki. Stylizacja: Eliza Mrozińska

Projekt Kobieca elegancja z nagrodą w międzynarodowym konkursie European Property Awards

Pracownia Architektoniczna MGN kolejny raz zdobyła nagrodę w międzynarodowym konkursie European Property Awards! Tym razem doceniony został projekt Kobieca elegancja. Zaprojektowane wnętrze to elegancka aranżacja o ponadczasowej urodzie, która nigdy się nie znudzi i zawsze będzie wyglądać modnie.

Apartament przy Złotej 44 w Warszawie. Projekt: TISSU Architecture

Luksusowy apartament z oszałamiającym widokiem

O niewielu lokalizacjach w Warszawie można powiedzieć, że są wyjątkowe, niepowtarzalne i naprawdę robią wrażenie! W ich czołówce jest bez wątpienia prestiżowy apartamentowiec Złota 44. Mamy przyjemność przedstawić nowy projekt wnętrza apartamentu, którego autorem jest pracownia architektoniczna Tissu Architecture.

Wnętrza dwupoziomowego apartamentu. Projekt: Modeko.Studio. Zdjęcia: Marcin Grabowiecki. Stylizacja: Anna Tyślerowicz

Bajkowa elegancja z międzynarodową nagrodą

Dwupoziomowy apartament na warszawskim Powiślu projektu Modeko.Studio został nagrodzony w prestiżowym konkursie European Property Awards w kategorii Residential Interior Apartment. Uroczyste wręczenie nagrody będzie miało miejsce na początku grudnia w Londynie. A my już dziś mamy okazję zobaczyć to niezwykłe, wyróżnione przez międzynarodową kapitułę wnętrze. Zapraszamy do apartamentu FAIRYTALE ELEGANCE….

Ritz Carlton Royal Apartment. Projekt wnętrz: hilight.design

Luksusowy i elegancki apartament w stonowanych odcieniach beżu

Ritz Carlton Royal Apartment to aranżacja pokojów w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli w Bahrajnie. Luksusowy apartament zaprojektowany został w ciepłych i stonowanych kolorach. Koncept studia hilight.design łączy delikatne odcienie, zróżnicowane kamienie i naturalne drewno, a całość okraszona została bogatą kompozycją świateł.

Mieszkanie dla młodego singla. Projekt wnętrz: HATCH Studio

Mieszkanie dla singla w stylu japandi

Projektanci z HATCH Studio zmierzyli się z zadaniem polegającym na stworzeniu przestrzeni dla młodego singla. Pracując nad koncepcją mieli kierować się stylem japandi, który w ostatnim czasie stał się bardzo popularny. We wnętrzach mieszkania architekci połączyli rattanowe wykończenie z elementami w charakterystycznym odcieniu.

Dom z cortenem. Projekt: SPACELAB Agnieszka Deptuła Architekt

Dom z cortenem. Intrygujące wnętrza projektu pracowni SPACELAB

Wnętrza zaprojektowane przez Agnieszkę Deptułę z pracowni SPACELAB są kontynuacją indywidualnego projektu. Bryła domu to nowoczesne ciemna forma. Jego elewacje również zdobi tytułowa blacha cortenowa. Charakterystyczny materiał z zewnątrz przenika do wnętrza i na tle ciemnych płaszczyzn tworzy żywą i efektowną kompozycję.

Wnętrza domu Wawer Villa. Projekt: Hedo Architects

Wnętrza domu w stylu modern classic

Wnętrza warszawskiej willi projektu Hedo Architects to eleganckie połączenie naturalnych materiałów i złota. Aranżacja utrzymana została w stylu ‚modern classic’ – ze smakiem łączy klasyczne elementy i dekoracje z nowoczesnymi formami i materiałami wykończeniowymi.

Nowoczesne wnętrza domu w Warszawie. Projekt: hilight.design

Eleganckie wnętrza domu pełne kontrastów

Projektanci ze studia hilight.design przestrzeń prawie 300 metrowego domu wykończyli w odważnych, kontrastowych barwach. Proste kształty, minimalistyczne formy i zróżnicowana kompozycja struktur i materiałów tworzą pełną szyku i smaku kompozycję we wnętrzach okazałej wilii.

Wnętrza dwupoziomowego apartamentu. Projekt: Modeko.Studio. Zdjęcia: Marcin Grabowiecki. Stylizacja: Anna Tyślerowicz

Szczypta magii, kropla kobiecości. Niezwykły apartament młodej modowej projektantki.

Zapraszamy do wyjątkowego dwupoziomowego apartamentu projektu Modeko.Studio. Tu nic nie jest przypadkowe. Znakomicie dobrana kolorystyka, współgrające ze sobą faktury, urocze detale oraz wyselekcjonowana sztuka sprawiają, że po przestąpieniu progu trafiamy do lepszego, bajkowego świata.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.