W Miasteczku Wilanów | Wnętrza mieszkania w Warszawie. Projekt: Małgorzata Bielecka Capricorn Interiors. Zdjęcia: Paweł Biedrzycki Kąty Proste

W Miasteczku Wilanów: Mieszkanie w bieli i szarości dopełnione drewnem dębowym

Miasteczko Wilanów to osiedle mieszkaniowe w południowej części Warszawy. Właśnie tutaj, po kilku latach spędzonych w Brukseli, postanowił kupić swoje pierwsze mieszkanie młody dyplomata i wykładowca. Jego wnętrza zaprojektowała Małgorzata Bielecka z pracowni Capricorn Interiors.

Szarmancki. Nastrojowy penthouse projektu KANDO ARCHITECTS

Szarmancki. Nastrojowy penthouse projektu KANDO ARCHITECTS

Z pozoru chłodny, a nawet surowy, przy głębszym poznaniu okazuje się niezwykle ciepły i subtelny. Jest też bardzo czuły na dotyk – jeden gest wystarczy, by ukryte w jego wnętrzu funkcje ułatwiały i uprzyjemniały życie gospodarza oraz jego gości. Apartament projektu KANDO ARCHITECTS, został starannie dopasowany do potrzeb inwestora.

Apartament w Szczecinie. Projekt wnętrz: ReDesign | Hanna Olejniczak

Stonowane wnętrza apartamentu projektu studia ReDesign

Wnętrza apartamentu projektu Hanny Olejniczak ze studia ReDesign zaprojektowane zostały dla młodego małżeństwa, które ceni sobie bliskość natury i minimalizm. Projektowana przestrzeń miała być ciepła i przytulna, tworząca atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i odpoczynkowi po intensywnym dniu życia w mieście.

Wnętrza domu w Warszawie. Projekt wnętrz: hilight.design

Eleganckie wnętrza domu zaaranżowane nowoczesnymi formami i efektownymi dodatkami

Projekt studia hilight.design to koncepcja aranżacji wnętrz przestronnego 3-kondygnacyjnego domu w Warszawie. Efektowna i elegancka przestrzeń zaaranżowana nowoczesnymi formami, klimatycznie oświetlona, w której każde pomieszczenie stanowi zupełni inny świat.

Nowoczesny dom z klimatycznym widokiem na góry. Projekt wnętrz: kaim.work

Nowoczesny dom z widokiem na góry. Klimatyczne wnętrza projektu kaim.work

Dzięki połączeniu nowoczesnej aranżacji wnętrz z pięknymi widokami, mamy często do czynienia z oszałamiającymi projektami, które zaskakują innowacyjnością z jednej i prostotą z drugiej strony. Architekci z biura kaim.work postawili na nowoczesny klimat, naturalne materiały oraz na wyeksponowanie samej natury.

Apartament na wynajem w Gdańsku. Projekt wnętrz: LOFFT Architektura Wnętrz

Minimalistyczny apartament na wynajem z oryginalnymi detalami

Zlokalizowane na dzielnicy Garnizon w Gdańsku mieszkanie zaprojektowane zostało z przeznaczeniem na wynajem. Małgorzata Hendrych-Lubińska ze studia LOFFT Architektura Wnętrz zaprojektowała unikatową, minimalistyczną przestrzeń zachęcającą kolorystyką i ciepłymi materiałami do wynajmu.

Luksusowy dom niedaleko Poznania. Projekt wnętrz: Katarzyna Kraszewska Architektura Wnętrz. Zdjęcia: Tom Kurek

Dom zatopiony w przyrodzie i nowoczesne, eleganckie wnętrza

Duży, lecz przytulny. Luksusowy, ale nie ostentacyjny. Zatopiony w przyrodzie, jednak wystarczy wskoczyć do samochodu, by po niecałej godzinie znaleźć się na poznańskim rynku. Dom, którego autorką wnętrz jest architekt Katarzyna Kraszewska przyciąga nie tylko miłośników dobrej architektury i fanów designu.

Wnętrza domu na Kaszubach. Projekt: modeko.studio

Kaszubskie ZEN. Harmonijne wnętrza domu na Kaszubach projektu modeko.studio

Pragniecie się wyciszyć, odetchnąć, odzyskać równowagę? Zapraszamy do cudownie harmonijnego wnętrza domu na Kaszubach projektu pracowni modeko.studio. Inspiracje japońskim minimalizmem spotkały się tu z europejskim designem i oszałamiającą przyrodą północnej Polski.

Apartament nawiązujący do stylu Art Deco w Warszawie. Projekt wnętrz: Hedo Architects

Niezwykły apartament nawiązujący do stylu Art Deco projektu Hedo Architects

Wnętrza apartamentu stworzone przez projektantów z Hedo Architects to przestrzeń nawiązująca do stylu Art Deco. Jak opowiadają sami architekci – projekt inny niż wszystkie, które mieli do tej pory przyjemność realizować. Topowe marki i indywidualnie projektowane elementy tworzą niesamowitą i oryginalną całość.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.