Archinea » Artykuł Sponsorowany
Oglądasz

Artykuł Sponsorowany

 • Kiedy chcemy nadać naszemu salonowi wyjątkowy charakter, plakaty mogą stanowić doskonały element dekoracyjny. Ich różnorodność tematyczna i artystyczna pozwala wyrazić zainteresowania i pasje, tworząc jednocześnie unikalną atmosferę w pomieszczeniu. Jednak, poza samym wyborem plakatów, istotne jest również zastanowienie się nad ich odpowiednią oprawą i rozmieszczeniem. Oto kilka praktycznych porad.

 • Czy architektura i nowoczesna estetyka wtopiona w naturę może pozytywnie wpływać na naszą kreatywność? Twórcy przestrzeni kreatywnej do wynajęcia położonej około 45 km pod Warszawą są zdecydowanie tego zdania. Agnieszka i Mateusz to twórcy Stodoły Borucza 43 – miejsca stworzonego, aby #PoProstu pobyć razem. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby odpalić event firmowy, spotkać się na nieśpiesznym przyjęciu, czy zorganizować zespołową burzę mózgów i kreatywnie coś wyczarować.

 • Wybór odpowiednich tapet do domu to kluczowe zadanie podczas remontu czy redekoracji wnętrz. Tapety materiałowe stanowią niepowtarzalny dodatek do każdego pomieszczenia, dzięki swojej teksturze i wyglądowi. Czy jednak są one dobrym wyborem? Jakie są ich zalety i wady? Odpowiadamy na te pytania poniżej!

 • Artykuł Sponsorowany

  Jak wybrać schody zewnętrzne?

  przez tm
  przez tm

  Schody zewnętrzne to rozwiązanie, które wybieramy na długie lata. Łączące piętra i poziomy schody to element, któremu stawiamy sporo wymagań. Muszą być przede wszystkim trwałe i bezpieczne. Ważne jednak, aby przy tym idealnie wpisywały się w architekturę budynku i krajobrazu wokół niego. Na co zatem zwrócić uwagę wybierając schody zewnętrzne? Poznaj trzy najważniejsze aspekty wyboru schodów zewnętrznych.

 • Artykuł SponsorowanyDesign

  Unikalny design aut Lexusa

  przez tm
  przez tm

  Język stylistyki i designu Lexusa wykracza daleko poza świat motoryzacji. Motywy znane z modeli japońskiej marki obecne są m.in. w architekturze tak prestiżowych punktów jak wielokrotnie nagradzany THE LOFT na brukselskim lotnisku czy miejsca spotkań INTERSECT BY LEXUS otwarte w Tokio, Dubaju i Nowym Yorku. Wraz z premierą nowych modeli NX, RX i RZ możemy dostrzec, jak zmieniają się trendy w designie oraz jakie wartości są bliskie projektantom marki.

 • Ogrodzenie własnej posesji to absolutna podstawa zarówno z punktu widzenia estetyki przydomowej przestrzeni, jak i bezpieczeństwa mieszkających w niej osób. Warto się zatem zaangażować się w jego wybór, zadbać o przeprowadzenie montażu zgodnie z wymogami producenta, a także zdecydować się na model, który będzie pasował do elewacji i wyposażenia. Poznaj ogrodzenia panelowe, ich zalety, zastosowania, sposób montażu i cechy, przez które stają się coraz popularniejsze.

 • Domek letniskowy to marzenie wielu Polaków. Jedni widzą w nich spokój i odpoczynek od codzienności miejskiego zgiełku, inni z kolei możliwość odzyskania swoich sił po całym tygodniu wyczerpującej pracy, niezależnie od miejsca jej wykonywania. W dzisiejszym artykule dowiesz się, czy warto postawić na działki letniskowe na działce, czym się kierować w wyborze konkretnego wariantu i czy cena jest w dalszym ciągu zaporowa.

Korzystanie z witryny Archinea.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Ok!