Projekt domu Black & White – Studio Organic

Nazwa: Black&White
Projekt: Pracownia projektowa STUDIO.O. organic design
Autor projektu: Aga Kobus
Wizualizacje: OMI & Michał Nowak
Kontakt: Warszawa, ul. Raszyńska 58, kom. 604 214 400
Powierzchnia użytkowa: dom – 440m2 (kondygnacja1 – 160m2, kondygnacja2 – 280m2), taras pod dachem – 100m2, taras w ogrodzie wraz z korytem wodnym – 125m2

Projekt domu jednorodzinnego

Nowoczesny dom jednorodzinny

Projekt domu jednorodzinnego Black & White

Budynek w kształcie litery L, ściany w stosunku 3 do 2, zbudowany modułowo z kwadratów – co czyni jego powiększanie lub zmniejszanie bardzo prostym. W zależności od potrzeb można też modyfikować długości krawędzi naszych kwadratów, co umożliwi pomniejszanie pomieszczeń a co za tym idzie całego domu nie wpływając negatywnie na proporcje bryły.

Dom jest przeznaczony dla osób, które kupiły działki w otoczeniu leśnym lub z pięknym widokiem – dzięki możliwości kształtowania osi widokowych. Każdy, kto kocha nowoczesne rozwiązania przestrzenne i nie traktuje domu jako fortecy, a chce zintegrować bryłę z krajobrazem jest odbiorcą tego projektu.

Elewacje ogrodowe są połączone z zielenią tarasem drewnianym, który biegnie wzdłuż elewacji przechodząc przez część loungową, kuchnię i jadalnię we wnętrzu. W tarasie wkomponowany jest  basen dekoracyjny, którego walory estetyczne dodatkowo podnosi outdoorowy biokominek. Siedząc an tarasie, czy we wnętrzu możemy się cieszyć ogniem odbitym w lustrze wody.

Projekt domu jednorodzinnego
Projekt Studio Organic

Projekt domu

Zobacz: Nowoczesne domy jednorodzinne na portalu Archinea


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.