Dlaczego warto zdecydować się na bezramowe okna od firmy Internorm?

Dobór okien to naprawdę istotna kwestia w trakcie wykańczania biura, czy też domu jednorodzinnego. To właśnie te produkty odpowiadają za poprawną temperaturę wnętrza, bezpieczeństwo antywłamaniowe oraz izolację przed nieprzyjemnym hałasem dobiegającym z zewnątrz. Na tym jednak nie koniec. W końcu okna to swoistego rodzaju wizytówka każdego domu dlatego warto zadbać także o ich prezencję. W tym celu warto zajrzeć do oferty firmy Internorm, która swoim klientom oferuje produkty bezramowe. Co warto wiedzieć na ten temat?


Więcej informacji na stronie: Internorm | Okna premium i okna panoramiczne na zamówienie


Dlaczego warto zdecydować się na bezramowe okna od firmy Internorm?


Dlaczego warto rozważyć zakup bezramowego okna?


Mimo tego, że okna bezramowe to w dalszym ciągu dość świeży produkt na rynku wnętrzarskim, to stawia na nie coraz większa liczba osób. To już swoistego rodzaju trend, który z roku na rok wypiera stylizacje budynków, z jakimi mieliśmy do czynienia przez ostatnie lata. Niestety rozwiązanie to ze względów czysto technicznych nie nadaje się do wykorzystywania go w blokach. Nic nie stoi jednak nie przeszkodzie, aby na okna bezramowe postawić w przypadku budownictwa jednorodzinnego, czy też wszelkiego rodzaju przestrzeni biurowych. Propozycja ta za sprawą swoich dużych rozmiarów jest w stanie zastąpić całą ścianę, z czym wiąże się szereg zalet. Jakich?

Wygoda oraz radość


Okres jesienno-zimowy to czas, kiedy każdy z nas boryka się ze zmęczeniem i apatią. Wiele osób szuka rozwiązania tego problemu w pogodzie, jednak najczęściej jego źródłem jest po prostu brak wystarczającej ilości światła. Skutkuje on niedoborem serotoniny w naszym organizmie, co prowadzi do spadku energii, a także znacznego pogorszenia samopoczucia. W przypadku, gdy zdecydujemy się na okna bezramowe, kłopot ten zostanie wręcz natychmiastowo rozwiązany. Większa ilość światła znacznie poprawi nasz nastrój, a czas zimy, czy też jesieni będziemy wspominali znacznie lepiej niż dotychczas.


Dlaczego warto zdecydować się na bezramowe okna od firmy Internorm?


Jak światło wpływa na nasze zdrowie?


Spora część osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak duży wpływ na nasze zdrowie ma światło słoneczne. Wielu z nas próbuje je zastąpić lampami, jednak takie próby po prostu spełzają na niczym. To prawdziwe światło słoneczne odpowiada za regulację naszego codziennego rytmu. Mówiąc dokładniej, jest to zadanie specjalnych receptorów, jakie każdy z nas ma we własnym oku. W przypadku, gdy nie zapewnimy naszego organizmowi odpowiedniej ilości światła, narazimy się na stratę równowagi. Ona z kolei objawia się zaburzeniami snu, czy też stanami depresyjnymi. W związku z tym naprawdę warto zapewniać sobie wiele światło, a właśnie na to pozwalają nam bezramowe okna firmy Internorm.

Bezpieczeństwo


Wybierając okna do swojego domu, nie możemy zapomnieć o ich pierwotnym zadaniu. Produkty tego typu mają nas chronić przed rabusiami, a zatem muszą zapewniać nam bezpieczeństwo. Fasady szklane oferowane przez firmę Internorm to światowej klasy artykuły, które tworzone są na podstawie najnowszych technologi. W ich skład wchodzą aż trzy tafle szkła VSG, dzięki którym zarówno izolacja termiczna, jak i ochrona antywłamaniowa są nieskazitelne. To niezwykle ważne, gdyż obecnie na rynku naprawdę trudno znaleźć dobrze wyglądające okna, które przy tym są świetnie wykonane, a właśnie tym mogą pochwalić się produkty firmy Internorm.


Dlaczego warto zdecydować się na bezramowe okna od firmy Internorm?


Ponadczasowy wygląd


Nie ma co się oszukiwać, okna bezramowe to naprawdę specyficzny rodzaj okien panoramicznych, o którym trzeba powiedzieć coś więcej. W przypadku tych produktów mamy do czynienia z ramą, która jest zupełnie wpuszczona w mur domu. Dzięki takiemu działaniu możliwe jest uzyskanie efektu szklanej ściany. Przeszklenie fasadowe od samej podłogi aż do sufitu wygląda po prostu niesamowicie, dlatego naprawdę warto zainteresować się produktami firmy Internorm. Wrażenie przenikania się przestrzeni zewnętrznej i wewnętrznej sprawia, że domownicy czują wiele wolności oraz otwartości. Warto także zaznaczyć, że w środku domu nie zaznamy żadnej ramy. Będzie ona występowała na zewnątrz, a jej kolor może być dowolnie dobrany. Prawda jest taka, że dla wielu właśnie to jest największą zaletą bezramowych okien. Są one ponadczasowe dlatego sprawdzą się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych, a przecież tego każdy z nas oczekuje.

Jakimi parametrami charakteryzują się produkty Internorm?


Firma Internorm to producent, który od samego swojego startu robił wszystko, aby to parametry techniczne wyróżniały jego produkty. Właśnie dlatego okna te imponują każdemu wizualnie, jak i za sprawą rozwiązań pasywnych. Na tym jednak nie koniec, nie możemy zapomnieć o właściwościach termoizolacyjnych, które stoją na najwyższym poziomie. Co więcej, jak już mówiliśmy, bezpieczeństwo antywłamaniowe to także duża zaleta okien Internorm, dlatego ich zakup wiąże się z zapewnieniem sobie wiele komfortu psychicznego. To, co wyróżnia firmę Internorm to konkurencyjna cena na tle pozostałych okien drewnianych, czy też aluminiowych. Szkło ECLAZ to naprawdę niezwykła propozycja, a mimo tego koszt takiego rozwiązania nie zwala z nóg żadnego z klientów, gdyż jest po prostu bardzo korzystny. Kiedy dodamy do tego 10-letnią gwarancję, zauważymy, że oferta jest naprawdę warto uwagi.

Panorama HX300 – dlaczego warto?


Produkt ten to świetne aluminiowo-drewniane okno bezramowe, jakie dostępne jest w ofercie firmy Internorm. Charakteryzuje się ona niesamowitym wyglądem, bardzo dobrą funkcjonalnością, a także izolacja cieplną, która wyróżnia je na tle konkurencji. Panorama HX300 to idealna propozycja dla osób, które przepadają za wielkim przeszkleniami. Okna może mieć wymiary sięgające nawet 4 m x 2,8 m, dlatego w połączeniu tego z możliwością łączenia wielu innych tafli, stworzenie wielkiej szklanej ściany nie jest niczym trudnym. Nie możemy również zapomnieć o antywłamaniowości klasy RC2, a także Uw równym 0,74 W/(m2K). To naprawdę świetne parametry, jakimi nie może się pochwalić zbyt wiele okien.


Więcej informacji znajdziesz na: https://www.internorm.com/pl-pl/
Strefa dla architektów: https://www.okna-pasywne.pl/dla-architekta


Dlaczego warto zdecydować się na bezramowe okna od firmy Internorm?

Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.