Nowoczesna szafka na buty – wybieramy praktyczny mebel do przedpokoju

Nowoczesna szafka na buty – wybieramy praktyczny mebel do przedpokoju

Widok plątających się po podłodze butów niewiele ma wspólnego z piękną estetyką czy dobrym gustem, dlatego szafka do ich przechowywania, powinna obowiązkowo znaleźć się w każdym przedpokoju. Funkcjonalna szafka na buty nie tylko potrafi sprytnie uporać się z bałaganem, który tworzy obuwie, ale też ładnie dopełnia aranżacji wnętrza, przechowując dyskretnie to, co nie nadaje się do eksponowania i nie powinno znajdować się w zasięgu wzroku. Jaka szafka na buty do przedpokoju sprawdzi się najlepiej? Jak wybrać idealny model? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w tekście.

5 powodów, dlaczego warto zainwestować w toaletę Geberit AquaClean

Toalety Geberit AquaClean – Design, ekologia i higiena

Sprzedaż toalet myjących Geberit AquaClean przekroczyła milion egzemplarzy, a zadowolonych użytkowników jest znacznie więcej. Nowoczesne toalety Geberit AquaClean powstają nie tylko z myślą o codziennym komforcie, ale również w trosce o środowisko, a ich elegancki design doceniło jury prestiżowych międzynarodowych konkursów.

Światowa premiera kolekcji konglomeratów Silestone Loft od Cosentino

Światowa premiera kolekcji konglomeratów Silestone Loft od Cosentino

Cosentino, lider w produkcji i dystrybucji innowacyjnych powierzchni wielkoformatowych, wprowadza na rynek nową kolekcję konglomeratów kwarcowych, odcieni inspirowanych stylem industrialnym w architekturze. Pochodzenie tego stylu sięga początków XX wieku, kiedy w wielu miejscach zaczęto przekształcać opuszczone fabryki w lofty.

Architekci wnętrz z całej Polski ambasadorami marki Geberit

Architekci wnętrz z całej Polski ambasadorami marki Geberit

Na dobrą opinię i zaufanie architektów i inwestorów, producenci pracują latami. Warto jednak czekać na owoce współpracy opartej na tak solidnych fundamentach. Marka Geberit zbudowała również trwałe relacje z największymi pracowniami w naszym kraju, czego najlepszym przykładem jest realizowany od lat projekt „Ambasador Geberit”.

Dom-instalacja "Origami House". Projekt: Medusa Group

Inspirowany sztuką origami dom-instalacja pracowni Medusa Group

Dom-instalacja inspirowany sztuką origami jest wynikiem fascynacji inwestora kulturą Japonii. Oryginalną formę obiektu zaprojektowali architekci z pracowni Medusa Group. Origami House to na pozór prosty budynek o geometrycznej formie. Jego bryłę tworzy skomplikowany układ stalowej konstrukcji, krytej grafitową powłoką poliuretanową.

Architekt poleca: czystość bez kompromisów - funkcjonalne rozwiązania z serii Geberit ONE

Architekt poleca: czystość bez kompromisów – funkcjonalne rozwiązania z serii Geberit ONE

Doświadczenia związane z epidemią stawiają przed branżą sanitarną wiele wyzwań. Świadomość, że od higieny zależy nasze bezpieczeństwo, skłania do poszukiwania nowych rozwiązań i przedefiniowania klasycznej toalety. Czy jest to możliwe bez rezygnowania z walorów estetycznych?

Szymon Hańczar, Magdalena Boul i Marcin Zieliński o kolorach we wnętrzu biurowym

Szymon Hanczar, Magdalena Boul i Marcin Zieliński o kolorach we wnętrzu biurowym

Beżowy gabinet, niebieska sala konferencyjna czy open space z zielonym akcentem. Okazuje się, że odpowiednio dobrane kolory w przestrzeni biurowej mają ogromny wpływ na pracowników, ich emocje oraz wydajność. Potwierdzają to opinie ekspertów z branży wnętrzarskiej.

Pomocnicy gotowi na święta - nowoczesne urządzenia firmy Comitor

Pomocnicy gotowi na święta

Podczas robienia listy świątecznych zakupów warto wziąć pod uwagę urządzenia kuchenne, które będą pomocne w przygotowaniach do Bożego Narodzenia. Za naszą kreatywnością i ilością dań, w roli pomocników sprawdzą się nowoczesne urządzenia Blanco, Novy i Küppersbusch z oferty Comitor.

Grzejnik NIVA od VASCO. Za co pokochali go architekci wnętrz?

Grzejnik NIVA od VASCO. Za co pokochali go architekci wnętrz?

Prosta bryła posiadająca niezwykłą zdolność do wtapiania się w każde wnętrze. Taki właśnie jest dekoracyjny grzejnik NIVA od VASCO, który od lat cieszy się zainteresowaniem architektów i projektantów wnętrz. Wszystko za sprawą estetyki wykonania, funkcjonalności oraz skuteczności oddawania ciepła.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.