Dlaczego warto zdecydować się na bezramowe okna od firmy Internorm?

Dlaczego warto zdecydować się na bezramowe okna od firmy Internorm?

Dobór okien to naprawdę istotna kwestia w trakcie wykańczania biura, czy też domu jednorodzinnego. W końcu okna to swoistego rodzaju wizytówka każdego domu dlatego warto zadbać także o ich prezencję. W tym celu warto zajrzeć do oferty firmy Internorm, która swoim klientom oferuje produkty bezramowe.

Architektoniczne plakaty autorstwa Piotra Zybury w Muzeum Architektury

Architektoniczne plakaty autorstwa Piotra Zybury w Muzeum Architektury

W Muzeum Architektury we Wrocławiu można od niedawna znaleźć unikatowe, architektoniczne plakaty ilustrujące znane budynki z różnych zakątków świata. Autorem grafik jest Piotr Zybura – wrocławski architekt, założyciel pracowni arch_it, która zaprojektowała m.in. osiedle na Nowych Żernikach.

Gala Collezione inspiruje z najlepszymi architektami!

Gala Collezione inspiruje z najlepszymi architektami!

Polski producent mebli Gala Collezione uruchomił właśnie nową wersję swojego serwisu internetowego. Znajdziemy tu Strefę Inspiracji, pokazującą meble marek Gala Collezione i Sweet Sit w projektach znanych polskich pracowni projektowania wnętrz.

Nowoczesna szafka na buty – wybieramy praktyczny mebel do przedpokoju

Nowoczesna szafka na buty – wybieramy praktyczny mebel do przedpokoju

Widok plątających się po podłodze butów niewiele ma wspólnego z piękną estetyką czy dobrym gustem, dlatego szafka do ich przechowywania, powinna obowiązkowo znaleźć się w każdym przedpokoju. Funkcjonalna szafka na buty nie tylko potrafi sprytnie uporać się z bałaganem, który tworzy obuwie, ale też ładnie dopełnia aranżacji wnętrza, przechowując dyskretnie to, co nie nadaje się do eksponowania i nie powinno znajdować się w zasięgu wzroku. Jaka szafka na buty do przedpokoju sprawdzi się najlepiej? Jak wybrać idealny model? Na te i inne pytania odpowiedź znajdziecie w tekście.

5 powodów, dlaczego warto zainwestować w toaletę Geberit AquaClean

Toalety Geberit AquaClean – Design, ekologia i higiena

Sprzedaż toalet myjących Geberit AquaClean przekroczyła milion egzemplarzy, a zadowolonych użytkowników jest znacznie więcej. Nowoczesne toalety Geberit AquaClean powstają nie tylko z myślą o codziennym komforcie, ale również w trosce o środowisko, a ich elegancki design doceniło jury prestiżowych międzynarodowych konkursów.

Światowa premiera kolekcji konglomeratów Silestone Loft od Cosentino

Światowa premiera kolekcji konglomeratów Silestone Loft od Cosentino

Cosentino, lider w produkcji i dystrybucji innowacyjnych powierzchni wielkoformatowych, wprowadza na rynek nową kolekcję konglomeratów kwarcowych, odcieni inspirowanych stylem industrialnym w architekturze. Pochodzenie tego stylu sięga początków XX wieku, kiedy w wielu miejscach zaczęto przekształcać opuszczone fabryki w lofty.

Architekci wnętrz z całej Polski ambasadorami marki Geberit

Architekci wnętrz z całej Polski ambasadorami marki Geberit

Na dobrą opinię i zaufanie architektów i inwestorów, producenci pracują latami. Warto jednak czekać na owoce współpracy opartej na tak solidnych fundamentach. Marka Geberit zbudowała również trwałe relacje z największymi pracowniami w naszym kraju, czego najlepszym przykładem jest realizowany od lat projekt „Ambasador Geberit”.

Dom-instalacja "Origami House". Projekt: Medusa Group

Inspirowany sztuką origami dom-instalacja pracowni Medusa Group

Dom-instalacja inspirowany sztuką origami jest wynikiem fascynacji inwestora kulturą Japonii. Oryginalną formę obiektu zaprojektowali architekci z pracowni Medusa Group. Origami House to na pozór prosty budynek o geometrycznej formie. Jego bryłę tworzy skomplikowany układ stalowej konstrukcji, krytej grafitową powłoką poliuretanową.

Architekt poleca: czystość bez kompromisów - funkcjonalne rozwiązania z serii Geberit ONE

Architekt poleca: czystość bez kompromisów – funkcjonalne rozwiązania z serii Geberit ONE

Doświadczenia związane z epidemią stawiają przed branżą sanitarną wiele wyzwań. Świadomość, że od higieny zależy nasze bezpieczeństwo, skłania do poszukiwania nowych rozwiązań i przedefiniowania klasycznej toalety. Czy jest to możliwe bez rezygnowania z walorów estetycznych?


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.