Elegancki penthouse w ciemnych tonach

Penthouse na krakowskim Podgórzu projektu biura KONZEPT Architekci to przykład eleganckiego wnętrza dla młodego singla. Przestrzeń utrzymana jest w ciemnych tonacjach. Czarne szkło, dymione lustra, dębowe drewno oraz spieki kwarcowe tworzą efektowne tło dla nowoczesnych elementów wyposażenia wnętrz.


Penthouse Podgórze
Projekt: KONZEPT Architekci
Lokalizacja: Kraków
Powierzchnia: 110 m2

Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach

Penthouse Podgórze


Apartament zajmuje powierzchnię ok. 110 m2. Układ funkcjonalny projektowany był od zera. Program apartamentu zawiera otwartą strefę dzienną z salonem, kuchnią i jadalnią, która jest sercem apartamentu, dzięki czemu właściciel ma możliwość cieszenia się przestrzenią i łatwym dostępem do wszystkich pomieszczeń. Hol wejściowy otwarty jest na salon, co pozwala na swobodny przepływ światła i zwiększa optycznie przestrzeń. Pokój gościnny jest przestronny i wygodny, co pozwala na przyjmowanie gości w komfortowych warunkach. Sypialnia to miejsce z prywatną wanną. Dzięki temu właściciel może odpocząć i zregenerować siły. W przestrzeniach lokalu znajdują się także WC dla gości oraz większa łazienka, która została wyposażona w saunę.

Koncept wnętrz utrzymany jest w minimalistycznej kolorystyce, z wykorzystaniem czarnych, szklanych i lacobelowych elementów, które nadają aranżacji eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Dymione lustra odbijają światło i optycznie powiększają przestrzeń. Barwione dębowe drewno nadaje ciepła i przytulności. Ciemne sufity i spieki kwarcowe dodają wnętrzu głębi i niepowtarzalnego charakteru. W celu podkreślenia nietuzinkowości projektu zastosowano designerskie meble i lampy, które nadają indywidualnego stylu. Całość jest spójna i harmonijna, co pozwala na swobodne korzystanie z przestrzeni i cieszenie się jej pięknem na co dzień.

Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach Elegancki penthouse w ciemnych tonach


Zobacz również:Na portalu Archinea pokazujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projekty polskich architektów.