GALA A’ Design Award i podwójna nagroda dla BXB

Przed kilkoma dniami odbyła się ceremonia wręczenia nagród A’Design Award. Na uroczystej gali w Teatrze Sociale w Como we Włoszech architekt Bogusław Barnaś, założyciel pracowni BXBstudio, odebrał dwie statuetki za oryginalne projekty domów jednorodzinnych zlokalizowanych w Polsce — realizację Polskiej Zagrody oraz Małopolskiej Chaty Podcieniowej. Gratulujemy!


— Polska Zagroda i Małopolska Chata Podcieniowa to domy designerskie, ale jednocześnie trwałe i ponadczasowe, bo zakorzenione w tradycji. Wierzymy w BXB studio, że dzięki temu są one czymś więcej niż tylko nowoczesnym budynkiem — opowiada o nagrodzonych projektach architekt Bogusław Barnaś z BXB studio.


A’ Design Award & Competition to największy na świecie i najbardziej zróżnicowany międzynarodowy konkurs związany z architekturą i wzornictwem. Niezależne, międzynarodowe jury, w którym zasiadają eksperci z branży – wykładowcy, dziennikarze, designerzy i przedsiębiorcy – wybiera najlepsze projekty z całego świata, wyróżniające się wyjątkowym designem, kreatywnością i zastosowaniem technologii. A’Design Award to symbol doskonałości we wzornictwie i innowacyjności. Co roku w każdej z dyscyplin konkursu przyznawane są wyróżnienia różnej wagi: Platynowe, Złote, Srebrne, Brązowe i Żelazne. Podwójnym Laureatem Silver A’ Design Award 2021 w kategorii Architecture, Building and Structure Design został architekt Bogusław Barnaś, za realizacje dwóch domów — Polskiej Zagrody oraz Małopolskiej Chaty Podcieniowej.


Polskie domy inspirowane tradycjąZobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.