Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny.

Projekt apartamentu California Sunset opracowany został dla pary Polaków mieszkających w Los Angeles. Utrzymany w naturalnych, ciepłych barwach zachwyca elegancją. Mimo luksusowego wyrazu jest domowy i przytulny. Kalifornijskie słońce było jedną z głównych inspiracji dla projektantów ze studia Hazel Architects podczas pracy nad koncepcją wnętrza.


Apartament California Sunset
Projekt wnętrz: Hazel Architects

 

Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny.

 

California Sunset


Ten, kto choć raz był w Los Angeles, na zawsze pamięta widok chowających się promyków słońca za piaskami Santa Monica. Projektanci chcieli, by ten apartament dyskretnie nawiązywał do swojego efektownego i ciepłego otoczenia.

Użyte materiały architekci dobrali w barwach autorskiej stylistyki Hazel stworzonej przez studio. Apartament jest nowoczesny, ale mimo to ponadczasowy i obiektywnie piękny. Sekretem jest autorski system Golden Beauty TM, wypracowany przez studio Hazel Architects, który bazuje na klasycznej kompozycji, rytmie i symetrii.


Stworzyliśmy własny system projektowania, w którym tworzymy wszystkie nasze wnętrzarskie dzieła. Naszym celem jest projektowanie wnętrz obiektywnie pięknych, chętnie korzystamy z zasad kompozycji złotego podziału i matematycznych proporcji – mówi Aleksandra Kiluk ze studia Hazel Architects. Ze złotego podziału korzystali nie tylko najwybitniejsi twórcy naszej cywilizacji jak Leonardo Da Vinci czy Johannes Vermeer, ale jest to przede wszystkim dzieło samej matki natury — najdoskonalszej artystki – dodaje projektantka.


Na szczególną uwagę zasługuje dobór wykończenia i balans między prostymi formami, a designerskim akcentem, tworzącym charakter wnętrza. Naturalne barwy piasków, drewna i kamienia zostały zestawione w przestrzeni apartamentu z ciepłymi tkaninami o widocznych splotach. Wszystko to razem tworzy przyjemną dla oka, elegancką a zarazem domową przestrzeń.

 

Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny. Apartament Polaków w Los Angeles. Luksusowy, ciepły i przytulny.

Zobacz również:Na portalu Archinea pokazujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projekty polskich architektów.