MUS Architects, Katowice

Prezentujemy projekty katowickiego biura MUS Architects. Zespół tworzy duet młodych śląskich architektów: Adam Zwierzyński oraz Anna Porębska. Pracownia zdążyła zdobyć rozgłos oraz zainteresowanie prasy branżowej dzięki oryginalnym i śmiałym koncepcjom konkursowym, które zdobywały wyróżnienia w międzynarodowych konkursach architektonicznych, m.in. projekt Międzynarodowego Muzeum i Szkoły Flamenco w Jerez, w Hiszpanii. Zapraszamy do obejrzenia wybranych projektów MUS!

„MUS zajmuje się wymyślaniem przestrzeni, kształtowaniem funkcji i formy, niezależnie od skali. Projektowanie jest dla Nas tworzeniem koncepcji odpowiadających na pytania, problemy, czy zapotrzebowania konkretnych ludzi i miejsc. Stymulujemy i podążamy za wyobraźnią, by odnaleźć najlepsze kreatywne i konstruktywne rozwiązania. Tworzymy pomysł, balansujemy pustkę i masę, określamy ich wzajemne relacje. Staramy się być innowacyjni i pragmatyczni jednocześnie. Staramy się tworzyć fascynujące miejsca.”

źródło: www.musarch.pl

International School Museum Of Flamenco, Jerez, Hiszpania
projekt konkursowy: 2011 (Finał konkursu, Wyróżnienie)Fashion Museum in Omotesando Street, Tokio, Japonia
projekt konkursowy: 2010 (Wyróżnienie)

Dom jednorodzinny, Knurów
projekt koncepcyjny: 2010

Dom jednorodzinny, Żory
projekt koncepcyjny: 2010


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.