DNA Works, Gliwice

Pracownia architektoniczna DNA Works to zespół młodych, kreatywnych i stale rozwijających się projektantów, którzy swoje doświadczenie zdobywali w renomowanych pracowniach. Jesteśmy otwarci na nowatorskie rozwiązania dostosowane do potrzeb i oczekiwań indywidualnych klientów i przedsiębiorców. Dążymy do innowacyjnego i spójnego projektowania, łącząc architekturę jako sztukę, istniejący krajobraz oraz wszechobecność człowieka tak, aby przyszłe pokolenia z dumą patrzyły na dorobek z przeszłości. Nasz zespół projektowy dopełni każdego zadania w sposób innowacyjny, zrównoważony oraz zgodny z naturą i wyobrażeniami klienta, uwzględniając potrzeby, warunki ekonomiczne, rozwiązania technologiczne i przeznaczenie obiektu.


źródło: www.dnaworks.pl

Projekt DNA Works

Dental Clinic w Kędzierzynie Koźlu

Projekt gabinetu stomatologicznego

Dental Clinic, Kędzierzyn-Koźle
Adaptacja budynku byłego banku na prywatne gabinety lekarskie
projekt: 2012

Pracownia Architektoniczna DNA Works


Nasza pracownia architektoniczna odnajdzie kod DNA Twojego miejsca na Ziemi!

DNA Works to mechanizm łączący nić DNA człowieka z nicią DNA miejsca. Uwzględniając potrzeby, wymogi, możliwości oraz ograniczenia, w trakcie procesu twórczego, powstaje niepowtarzalny, jednoznaczny i indywidualny projekt.
Pomagamy naszym klientom zrealizować marzenia poprzez dostosowanie ich do istniejących warunków i ograniczeń tak, aby każdy odnalazł swój kawałek świata.

 


 

Projekt DNA Works

Konkurs na budynek biurowy w Gliwicach

Biurowiec w Gliwicach

Konkurs na budynek biurowy w Gliwicach
projekt konkursowy: 2012

Projekt DNA Works Architektura

Projekt Biurowca

Budynek biurowy w Gliwicach
projekt koncepcyjny: 2012


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.