Pracownia 81.WAW.PL laureatem Home design 2016

Warszawska pracownia architektoniczna 81.WAW.PL, założona przez Rafała Grudziąża i Annę Paszkowską-Grudziąż, została laureatem nowego projektu Home design 2016. Home Zone to medialne przedsięwzięcie, mające na celu wyróżnienie i promocję produktów i usług o najwyższym standardzie, które spełniają kryteria jakości i niezawodności, potwierdzonych przez niezależny podmiot gospodarczy.

 

Dom Korona. Projekt: 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Pracownia 81.WAW.PL wyróżniona w prestiżowym zestawieniu World Architecture Award 

Nowoczesne wnętrze mieszkania projektu 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Nowoczesne wnętrza mieszkania projektu 81.WAW.PL

Home Zone – jakość i niezawodność


Projekt „Home Zone – jakość i niezawodność” jest ogólnopolską inicjatywą, wspierającą najlepsze i najbardziej prestiżowe firmy budowlane, remontowo-wykończeniowe i aranżacyjne. W jego ramach przyznawany jest Znak Jakości i Niezawodności.

81.waw.pl to warszawska pracownia architektoniczna, założona w 2010 roku przez Annę i Rafała – małżeństwo, które architekturą interesowało się od najmłodszych lat. Od zawsze wiedzieli, że będą projektować budynki. Do założenia własnego biznesu skłoniła ich wizja posiadania pełnej swobody. Obecnie specjalizują się w nowoczesnych domach jednorodzinnych oraz w projektach wnętrz apartamentów. Wyróżniki ich stylu to m.in. różnorodność oraz brak podobieństw w bryle. Dla Anny i Rafała każdy temat to nowy inwestor, nowe oczekiwania, nowa działka i nowy, indywidualny projekt.
Wyróżnienie w prestiżowym projekcie Home Zome to dla nas ogromny zaszczyt. Znaleźliśmy się w gronie firm, które osiągają wiele sukcesów na polskim rynku. Naszym celem jest nie tylko podążanie za trendami, ale również ich wyznaczanie. Przez lata pracy wykształciliśmy swój styl, który gwarantuje satysfakcję naszych klientów. Cieszymy się, że jesteśmy doceniani także przez ekspertów z branży – mówi Rafał Grudziąż, architekt z pracowni 81.waw.pl.

Home Zome ma również medialny charakter, ponieważ biorą w nim udział znani architekci, artyści i gwiazdy. Jury składało się z dwóch Kapituł. Pierwszą z nich był zewnętrzy Zespół ds. Kontroli Jakości oraz Specjalistów ds. Badania Rynku, a drugą znane i cenione w środowisku architektonicznym i wnętrzarskim osobistości, jak m.in. Natalia Nguyen, Maja Popielarska, Damian Urbańczyk, Eva Minge czy Anna Popek.


 

 

Dom dziurawy. Projekt: 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Dom dziurawy, czyli nowoczesna polska kostka według 81.WAW.PL 

Mieszkanie z „ukrytym” gabinetem. Projekt wnętrz: 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Mieszkanie z „ukrytym” gabinetem – 81.WAW.PL

Dom Leśny. Projekt: 81.WAW.PL

Dom Leśny – będący w trakcie realizacji projekt studia 81.WAW.PL

Aranżacja wnętrza mieszkania. Projekt: 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Galeria sztuki w apartamencie

Dom Polny. Projekt: 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Dom Polny projektu studia 81.WAW.PL

Klasyka gatunku: Biało-czarny apartament. Projekt wnętrz: 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Klasyka gatunku: Biało-czarny apartament

Dom Biurowy. Projekt: 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Dom Biurowy. Projekt: 81.WAW.PL

Skandynawskie wariacje - Projekt wnętrza domu w Karczewie pracowni 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Skandynawskie wariacje w polskich wnętrzach

Dom Trapez. Projekt: Pracownia 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Zabawa bryłą, czyli Dom Trapez projektu pracowni 81.WAW.PL

Modernistyczne wnętrze z nutką art deco - 81.WAW.PL

Zobacz więcej: Modernistyczne wnętrze z nutką art deco – 81.WAW.PL


 


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.