BAZUKA Studio, Kraków

Bazukastudio to grupa ludzi z pasją, dla których architektura to sposób na życie. Pasja oznacza energię, świeżość, kreatywność i otwartość na nowe rozwiązania. Wszystko to można odnaleźć właśnie w naszych projektach. Projektując staramy się być maksymalnie twórczy i odważni w poszukiwaniu nowych rozwiązań architektonicznych.

Jednak przede wszystkim tworzymy z myślą o ludziach. Wierzymy, że dobra architektura to taka, której styl i elegancja pozostaną nowoczesne dziś, a ponadczasowe jutro, to taka, której charakter nadają użytkujący ją ludzie. Dobry design to najwyższa jakość i precyzja wykonania, to styl i prostota – bez ozdobników.

Projektujemy szeroko rozumianą architekturę poczynając od wnętrz na dużych kompleksach użyteczności publicznej kończąc. Tworzymy wg zasad projektowania odpowiedzialnego z poszanowaniem środowiska naturalnego oraz kultury i tradycji danego obszaru.

Zespół Bazukastudio w pełni angażuje się w cały proces projektowy od koncepcji aż do momentu oddania obiektu do użytkowania, przejmując w imieniu Klienta również część formalną inwestycji związaną z projektem architektonicznym. Do każdego projektu podchodzimy z zapałem i otwartością umysłu, dlatego też proces tworzenia to dla nas czysta przyjemność.

źródło: www.bazukastudio.com

BAZUKA Studio, Kraków

C.U.B.B. budynek biurowo-usługowy
Kraków, 2011

BAZUKA Studio, Kraków

Ostrowiecki Browar Kultury, Ostrowiec Świętokrzyski
III Nagroda w konkursie, 2010

BAZUKA Studio, Kraków

Projekt adaptacji budynku dawnej piekarni na dom mieszkalny jednorodzinny
Żarkach k/Libiąża
, 2010

BAZUKA Studio, Kraków

Kompleks Akademicki AGH
Kraków
, 2010

BAZUKA Studio, Kraków

Domy fraktalne
Kraków
, 2009

BAZUKA Studio, Kraków

Domy na stoku
Kraków
, 2010-


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.