Portal, Szczecin

Portal to jedna z ważniejszych szczecińskich pracowni. Architekci inspirowani ludźmi i miejscami, które odkrywają podczas wspólnych podróży to autorzy wielu osiedli mieszkaniowych oraz obiektów użyteczności publicznej. Zapoznaj się z wybranymi projektami pracowni!

„Nazwa firmy PORTAL symbolizuje wiele cech współczesnego świata, który nas otacza, a przede wszystkim rozwój, nowe możliwości, zmiany. Z jednej strony wywodzi się z pierwotnych konstrukcji architektonicznych, a z drugiej strony kojarzona jest z nowoczesną technologią internetową służącą do wymiany myśli i koncepcji. Portal łączy wiele środowisk, otwiera się na świat.

Pracownię Projektową Portal tworzą kreatywni, ambitni ludzie z inicjatywą i pomysłami, którzy z wielkim zapałem realizują swoje wizje, gotowi do poświęceń, ciężkiej pracy, ale także do czerpania radości z każdej chwili życia. I właśnie entuzjazm tworzenia, wiara we własne siły i potężne pragnienia nowych odkryć dały początek tej pracowni.

Naszym celem jest tworzenie architektury: w kontakcie, dyskusji, podekscytowaniu po licznych podróżach, modyfikacji własnych pomysłów by osiągnąć ten jeden idealny pomysł – koncept, który można rozwinąć w projekt a następnie zbudować.Nasza pracownia to przede wszystkim zespół ludzi, emocji, charakterów, umiejętności i różnorodności bo wiemy już, że niepowtarzalny i dobry projekt powstaje w niepowtarzalnym, dobrym zespole. Naszą inspiracją są ludzie i miejsca, które odwiedzamy z pasją aby z pasją móc pracować.

Dziś, po ponad 10 latach pracy, nasz entuzjazm nie słabnie a ma jedynie solidniejsze podstawy – wzbogacony doświadczeniem pozwala tworzyć architekturę jednocześnie odważną i solidną na miarę pragnień i oczekiwań korzystających z niej ludzi.”

źródło: www.portal-pp.pl

Projekt Pracownia Projektowa Portal

Inkubator Przedsiębiorczości w Gdyni

Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości

Gdyński Inkubator Przedsiębiorczości, Gdynia
projekt konkursowy: 2011

Apartamentowiec w Świnoujściu

Apartamentowiec, Świnoujście
projekt konkursowy: 2006

Projekt ośrodka wypoczynkowego

Projekt ośrodka wczasowego

Ośrodek wypoczynkowy „Słoneczny Brzeg”, Mielno
projekt: 2010, realizacja: 2011

Technopark Pomerania w Szczecinie

Technopark Pomerania – Szczeciński Park Naukowo Technologiczny, Szczecin
projekt: 2008-2010, realizacja: 2011-

TBS w Szczecinie

Budynek mieszkalny wielorodzinny, Szczecin
projekt: 2005, realizacja: 2006-2007
I Nagroda w konkursie architektonicznym STBS 2005

Projekt Pracownia Projektowa Portal

Projekt Osiedla budynków mieszkalnych w Stepnicy

Osiedle budynków wielorodzinnych, Stepnica
projekt: 2011Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.