Co powstaje z miłości architekta do ciast?

Co powstaje z miłości architekta do ciast?

Dziś nieco inaczej! W letnie upały zapraszamy Was na wyjątkową degustację. Agata Bujak na co dzień pracuje w biurze architektonicznym, w wolnych chwilach piecze niezwykłe ciasta. Co nas ujęło w wypiekach młodej projektantki? Pasja. Ciasta Agaty cieszą nie tylko orzeźwiającym smakiem, ale także i formą.

7 sposobów, dzięki którym oszczędzisz więcej energii

7 sposobów, dzięki którym oszczędzisz więcej energii

Największą część energii zużywanej w gospodarstwach domowych pochłania ogrzewanie. Zarówno przy okazji remontu mieszkania czy planowania budowy domu, jak i na co dzień, to właśnie w tym obszarze warto szukać dodatkowych oszczędności energii i tutaj są one szczególnie opłacalne.

Mieszkanie dla singla - pomysły na kawalerkę. Żródło: Homebook.pl

Jak urządzić kawalerkę, jeśli ogranicza nas metraż?

Przy wchodzeniu w dorosłość i stawianiu pierwszych kroków, zaczynamy szukać własnego „M”. Często jeszcze bez zobowiązań i planów, decydujemy się na wybór kawalerki jako pierwszej, całkowicie swojej przestrzeni. Jak urządzić ją praktycznie i oryginalnie, jeśli ogranicza nas metraż?

Beton we wnętrzach według polskich projektantów

Beton we wnętrzach według polskich projektantów

Beton – zestawiany najczęściej z industrialem i chłodnymi wnętrzami. Niesłusznie traktowany jako surowy i bardzo wymagający element dekoracyjny. Czy wnętrzarski twardziel, jakim jest beton, może posiadać cieplejsze oblicze? Na to pytanie odpowiedzą eksperci współpracujący z platformą Homebook.pl.

Metamorfoza Londynu

Metamorfoza Londynu

Zachodzące przemiany metropolii z perspektywy widza i uczestnika procesu. Artykuł Bogusława Barnasia z pracowni BXB Studio jest wstępem do kolejnych odcinków fotorelacji pokazujących różne oblicza tego miasta. Całość wzbogacona najwyższej jakości materiałem fotograficznym.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.