Atelier 7 Architektura Gnich, Warszawa, Raszyn

Biuro projektowe atelier7architektura gnich formalnie powstało w 2003 roku jako kontynuacja autorskiej praktyki projektowej w dziedzinie architektury, trwającej od 1996 roku. Pracownia pragnie zgłębiać wszelkie zagadnienia, jakie kryją się w szeroko pojętej definicji słowa architektura.

Głównym celem a7architekturagnich jest realizacja powierzonych jej zadań projektowych na najwyższym poziomie rozwiązań architektonicznych, przy użyciu najnowszych osiągnięć współczesnej techniki, a przede wszystkim w zaplanowanym terminie oraz budżecie. Dokładne poznanie tematu projektowego, określenie jego ram, opisujących go definicji oraz właściwej charakterystyki wyrazu, jest gwarancją realizacji architektury na najwyższym poziomie, stanowiącej właściwą kompozycje przestrzenną oraz dającą satysfakcję jego inwestorowi, bez którego wszelkie działanie projektowe byłoby nieuzasadnione. Dlatego też, a7architekturagnich kładzie ogromny nacisk na stworzenie właściwych relacji z inwestorem, w którego rękach architekt jest narzędziem pozwalającym realizować jego marzenia. Właściwe zrozumienie jego potrzeb, oczekiwań, na drodze długotrwałego wspólnego dialogu jest tym, co wyróżnia a7architekturagnich i daje oczekiwany efekt w postaci realizacji, które współtworzą otaczającą nas przestrzeń, której wysoka jakość jest pożądana przez nas wszystkich.

Budynek przy ulicy Wilczej w Warszawie

Budynek przy ulicy Wilczej w Warszawie

Projekt Atelier 7 Architektura Gnich

Wilcza 72
Projekt budynku mieszkalnego wielorodzinnego
projekt: 2007-2008, realizacja: 2008

Stały rozwój warsztatu architekta, jaki przyświeca a7architekturagnich i szczególny nacisk na wielopłaszczyznową współpracę na etapie projektowania jak i realizacji pozwoliły stworzyć obiekty, które przyniosły zadowolenie niejednemu z inwestorów, którzy powierzyli nam realizację swych marzeń. To ich radość jest dla nas największą nagrodą i zachętą, że tak zdefiniowana przez nas rola architekta, jaką staramy się podążać od kilku już lat, pozwala tworzyć architekturę na najwyższym poziomie. To czym ma być, jakie budzi emocje, pozostawiamy Państwa ocenie, która w ponadczasowy sposób będzie sprawdzianem dla naszych dzisiejszych i jutrzejszych decyzji projektowych, które wspólnie chcemy stale podejmować.

Marcin Gnich
Architekt

źródło: https://a7ag.pl

Projekt domu jednorodzinnego w Musułach

Projekt domu jednorodzinnego w Musułach

Dom w Musułach
Projekt domu jednorodzinnego
projekt: 2008, realizacja: 2010

Galeria Olkusz

Galeria Olkusz

Galeria Olkusz
Modernizacja pawilonu handlowego
projekt: 2011

Piastów Office Center

Biurowiec Piastów Office Center w Szczecinie

Biurowiec Piastów Office Center w Szczecinie

Piastów Office Center
Zespół biurowy z częścią komercyjną, Szczecin
projekt: 2009, realizacja: 2011-2013

Biurowiec w Warszawie

Budynek biurowy w Warszawie

Biurowiec N21 w Warszawie

N21
Budynek biurowy, Warszawa
projekt: 2006-2007, realizacja: 2007-2008


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.