Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna

Zlokalizowaną na warszawskim Kamionku 70-metrową przestrzeń zamieszkuje sympatyczna młoda para i kot o wdzięcznym imieniu Gustaw. To mieszkanie, w którym przez cały rok panuje wiosna! Wnętrze, które wymarzyli sobie inwestorzy miało być niepowtarzalne, radosne, ciepłe i przepełnione kolorem. W aranżacji dominuje styl vintage, geometryczne plamy kolorystyczne na ścianach i wiele nadających przytulności drewnianych mebli.


Mieszkanie na warszawskim Kamionku
Projekt wnętrz: Studio Projektowania Wnętrz Inbalance | Inbalance na Instagramie
Sesja zdjęciowa oraz stylizacja: Aleksandra Dermont | Instagram
Lokalizacja: Kamionek, Warszawa
Powierzchnia: 70 m2
Dodatki: Nomad Warsaw

 

Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna

Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna


Jasną zabudowę kuchenną przełamano mocnym dodatkiem w postaci barwnych frontów, które dodatkowo zdobi dekoracyjne frezowanie. Na podłodze zastosowano kolorowy wzór lastryko, a przestrzeń pomiędzy szafkami wykończono białymi cegiełkami i fugą w żywym żółtym odcieniu.

Słoneczna jadalnia płynnie przechodzi w strefę dzienną. W pierwotnym założeniu dewelopera salon był znacznie mniejszy, podzielony na dwa pokoje. Projektantka i inwestorzy zdecydowali się ten podział usunąć i maksymalnie otworzyć przestrzeń. Tym samym powstała osobna strefa wypoczynkowa, a także część z miejscem do pracy i kącikiem do czytania. Salon od korytarza oddziela ażurowy regał, przez który promienie słońca docierają do strefy wejściowej. Całość dopełniają kolorowe grafiki, książki, rośliny i rozmaite pamiątki oraz przedmioty właścicieli. To właśnie te dodatki dopełniają aranżację i sprawiają, że wnętrze jest odbiciem jego mieszkańców, a atmosfera, która w nim panuje jest niepowtarzalna.

Pozostałe pomieszczenia są energetyzujące, pełne barwnych kształtów i wzorów. Biała baza mieszkania pozwoliła na szaleństwa kolorystyczne, a drobne zmiany w układzie funkcjonalnym sprawiły, że jest funkcjonalne i wygodne w użytkowaniu. W sypialni głównym bohaterem jest geometryczny zagłówek, w łazience plamy koloru na ścianach i suficie, a także wyrazisty wzór na podłodze.

 

Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna Niepowtarzalne, radosne wnętrze, w którym przez cały rok panuje wiosna


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.