Dom w Bochni. Projekt: Górnik Architects

Inspirowany regionalnym dziedzictwem Dom w Bochni projektu Górnik Architects

Zainspirowani regionalnym dziedzictwem i bliskością krajobrazu z górującym na horyzoncie Beskidem Wyspowym stworzyliśmy unikatowy kompleks mieszkalny zachowując tożsamość stylów architektury drewnianej w dialogu z teraźniejszością – opowiadają autorzy projektu z pracowni Górnik Architects.

W Miasteczku Wilanów | Wnętrza mieszkania w Warszawie. Projekt: Małgorzata Bielecka Capricorn Interiors. Zdjęcia: Paweł Biedrzycki Kąty Proste

W Miasteczku Wilanów: Mieszkanie w bieli i szarości dopełnione drewnem dębowym

Miasteczko Wilanów to osiedle mieszkaniowe w południowej części Warszawy. Właśnie tutaj, po kilku latach spędzonych w Brukseli, postanowił kupić swoje pierwsze mieszkanie młody dyplomata i wykładowca. Jego wnętrza zaprojektowała Małgorzata Bielecka z pracowni Capricorn Interiors.

Szarmancki. Nastrojowy penthouse projektu KANDO ARCHITECTS

Szarmancki. Nastrojowy penthouse projektu KANDO ARCHITECTS

Z pozoru chłodny, a nawet surowy, przy głębszym poznaniu okazuje się niezwykle ciepły i subtelny. Jest też bardzo czuły na dotyk – jeden gest wystarczy, by ukryte w jego wnętrzu funkcje ułatwiały i uprzyjemniały życie gospodarza oraz jego gości. Apartament projektu KANDO ARCHITECTS, został starannie dopasowany do potrzeb inwestora.

Apartament w Szczecinie. Projekt wnętrz: ReDesign | Hanna Olejniczak

Stonowane wnętrza apartamentu projektu studia ReDesign

Wnętrza apartamentu projektu Hanny Olejniczak ze studia ReDesign zaprojektowane zostały dla młodego małżeństwa, które ceni sobie bliskość natury i minimalizm. Projektowana przestrzeń miała być ciepła i przytulna, tworząca atmosferę sprzyjającą wyciszeniu i odpoczynkowi po intensywnym dniu życia w mieście.

Centrum Zdrowia Psychicznego i Medytacji. Projekt: Kamila Gołąbek

Dyplomy Architektury: Centrum Zdrowia Psychicznego i Medytacji projektu Kamili Gołąbek

Centrum Zdrowia Psychicznego i Medytacji to temat pracy inżynierskiej Kamili Gołąbek wykonanej na Wydziale Budownictwa, Inżynierii Środowiska i Architektury Politechniki Rzeszowskiej. Projekt porusza coraz bardziej aktualny w dzisiejszych czasach problem zaburzeń zdrowia psychicznego.

Najlepszy biurowiec świata jest w Polsce! Prestiżowa nagroda Concordia Design we Wrocławiu

Najlepszy biurowiec świata jest w Polsce! Prestiżowa nagroda dla Concordia Design we Wrocławiu

Portal ArchDaily, najpopularniejszy międzynarodowy serwis poświęcony architekturze, ogłosił zwycięzców plebiscytu Building of the Year. Nagrodę w kategorii “biura” otrzymał wrocławski Concordia Design zaprojektowany przez słynne biuro MVRDV. W tegorocznej edycji konkursu oddano ponad 200 tysięcy głosów z całego świata.

Wnętrza domu w Warszawie. Projekt wnętrz: hilight.design

Eleganckie wnętrza domu zaaranżowane nowoczesnymi formami i efektownymi dodatkami

Projekt studia hilight.design to koncepcja aranżacji wnętrz przestronnego 3-kondygnacyjnego domu w Warszawie. Efektowna i elegancka przestrzeń zaaranżowana nowoczesnymi formami, klimatycznie oświetlona, w której każde pomieszczenie stanowi zupełni inny świat.

Apartament nawiązujący do stylu Art Deco w Warszawie. Projekt wnętrz: Hedo Architects

Niezwykły apartament nawiązujący do stylu Art Deco projektu Hedo Architects

Wnętrza apartamentu stworzone przez projektantów z Hedo Architects to przestrzeń nawiązująca do stylu Art Deco. Jak opowiadają sami architekci – projekt inny niż wszystkie, które mieli do tej pory przyjemność realizować. Topowe marki i indywidualnie projektowane elementy tworzą niesamowitą i oryginalną całość.

Zespół hotelowy Karkonosze Springs. Projekt: Q2Studio. Wizualizacje: BLOK studio

Karkonosze Springs. Minimalistyczny kompleks w duchu slow life projektu Q2Studio

Projekt zespołu hotelowego „Karkonosze Springs” w Staniszowie powstał we wrocławskiej pracowni Q2Studio. Architekci zaproponowali szereg rozwiązań, które pozwoliły na stworzenie minimalistycznego kompleksu apartamentów inspirowanych filozofią slow life.


Zobacz również:Na portalu Archinea prezentujemy projekty nowoczesnych domów, inspirujące wnętrza oraz najciekawsze projetkty polskich architektów.